Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅ 11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4009 |
Stringi Model Cayenne White - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 101-105 cm |
| XS | 84-86 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04
MJX X901 Śmigło Lewe Łopata x901-04Oryginalna część zamienna do drona X901.Cena dotyczy 1szt śmigła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x901-04 |
Skład surowcowy: Biustonosz: 85% Poliamid, 15% Elastan Figi: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
Spodnie bootcut SD29 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107 cm | 26 cm | 86 cm | 74 cm |
| 36 | 108 cm | 27 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 109 cm | 27 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 28 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 111 cm | 29 cm | 104 cm | 88 cm |
| 44 | 112 cm | 30 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Trixie Torba Nylonowa \"Twister\" rozmiar M
- z poliestru
- idealne miejsce do odpoczynku podczas podróży, wystaw czy na turniejach
- drzwi zamykane na suwak
- wkładki z siateczki dla optymalnej cyrkulacji powietrza
- z kieszenią tylną
- rzepy przy podstawie zapewniają dobrą przyczepność w bagazniku
- z torbą do przenoszenia
- łatwa w czyszczeniu
- wymiary: 50 x 52 x 76 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39693 |
Sukienka Model S35 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model T141 Navy - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 92 cm |
| S | 68 cm | 86 cm |
| XL | 68 cm | 104 cm |
| XXL | 68 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Eco-Gi Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Herbal Pets Chipsy naturalne - pomidor 40 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Model SUK 116 White - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra FZN/pojemnik duży
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100291 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100291 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Bodystocking Model Catriona White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Górna Głowica Mocowanie Łopat MJX T655-002 T55-002 T623
Numer katalogowy: T655-002
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-002 |
Czapka Damska Model Maria Black - Kamea
MARIA to niezwykle twarzowa czapka, która doskonale układa się na głowie,
- gładka czapka zdobiona metaliczną nitką, idealnie dopasowanym do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy
- wnętrze podszyte miękkim polarem
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Polyester 20 %
wełna 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0049 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA LE027P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TETRA FishNet - siatka rozmiar L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724464 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T724464 |
Specyfikacja:
| Budzik jest zasilany na baterie (1xAA brak w zestawie) |
| Średnica 9 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8567/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8567/1 |
Figi Model 3027 Mint - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Zielony |


_1404225591_TX-4009.jpg)