Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Kolory:
biało/szary, beżowo/brązowy.
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4019 |
Piżama Damska Model Venice 670/96 Green - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
Piżama Damska Model 1193 Oda AW/17 K1 Pink/Grey - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Bozita Feline kawałki w sosie z krewetkami 370 g kartonik
Bozita Feline – kawałki w sosie z krewetkami: Wysoka zawartość mięsa do 93% Tylko świeże szwedzkie mięso Bez sztucznych barwników, środków smakowych lub konserwujących Macrogard – naturalny środek poprawiający odporność Bez cukru Niska zawartość tłuszczu Bez glutenu z pszenicy Wysoka zawartość naturalnej tauryny zapewnia kotu dobry wzrok oraz zdolności reprodukcyjne Rozmiar: 370 g
Skład: kurczak, krewetki (7,2% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, wołowina, weglan wapnia, drozdze (1,3/1,6 glukan 0,01%).
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000IE, witamina D3 200IE, witamina E 12mg (all-rac-octan-alfa-tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2mg (siarczan miedzi (II) pentahydrat), mangan 1,8mg (tlenek manganu II & III), cynk 14mg (siarczan cynku monohydrat), jod 0,1mg (jodan wapnia monohydrat).
Skład analityczny: białko 8,5%, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókno surowe 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3935 |
TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-7
| Wysokość |
|
35 cm
|
| Szerokość |
|
6 cm
|
| Długość |
|
65 cm
|
| Waga |
|
0,6 kg
|
| Pojemność |
|
17 litrów
|
| Przeznaczenie |
|
Dla ratowników
|
Pokrowiec z każdej strony usztywniony jest specjalną pianką. Posiada 2 uchwyty pozwalające na przenoszenie go w ręku. Zamykany na gruby suwak, który gwarantuje bezproblemowe zamykanie i otwieranie. Maksymalnie do pokrowca można włożyć 6 sztuk kołnierzy. Użyte materiały: nici rdzeniowe COATS EPIC, materiał CODURA RIP-STOP wzmocniony dodatkowym, mocniejszym splotem, gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TORBA POKROWIEC NA KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE TRM-17 |
Wojskowy Nóż Taktyczny Moro+Pokrowiec do Pasa+Kompas.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415137 |
BOTANIQA Odżywka LOVE ME LONG - psy długowłose 250 ml
Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja szaty długiej i półdługiej wymagającej odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. Polecany dla psów ras długowłosych takich jak: Yorkshire Teriers, Shih tzu, Charty Afgańskie, Lhasa Apso i psów o zbliżonej strukturze szaty.
Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki rozczesz Pieska i wykąp dokładnie. Do tego celu polecamy Love Me Long Cupuaçu & Shea Shampoo, który idealnie czyści, nawilża i odżywia włos. Zastosowanie szamponu z serii Love Me Long idealnie współgra z odzywką, co zapewnia uzyskanie optymalnych efektów pielęgnacyjnych. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Poświęć więcej uwagi miejscom, gdzie powstaje najwięcej kołtunów. Regularne stosowanie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej jedwabisty i zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak gorący strumień powietrza z suszarki czy zanieczyszczenia powietrza. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką przeczesując od czasu do czasu, aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Rozczesz włos i ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
Tropical Pond Pellet Mix Size M 5l.- Niska zawartość fosforu nie powoduje ekspansji glonów
Pokarm z niska zawartością fosforu - nie powoduje ekspansji glonów.
Karmienie:
W temperaturze od 10 st. C do 15 st. C raz dziennie, powyżej 15 st. C kilka razy dziennie. Optymalna temperatura karmienia wynosi od 18 do 25 st. C. W upały należy napowietrzać oczko wodne i karmić ryby oszczędnie. W temperaturze poniżej 10 st. C pokarmu nie podajemy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Rejestrator Dźwięku/Podsłuch Nagrywający do Zabudowy/Ukrycia (8GB) + Słuchawki + USB itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590735839163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590735839163 |
Oryginalna część zamienna do auta HQ 710.
Zestaw zawiera 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-011 |
Profesjonalny Wykrywacz Metali PROSPECTOR.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415180 |
Płaszcz Damski Model M551 Red - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model MOE339 White - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 90 cm |
| M | 68 cm | 85 cm |
| S | 68 cm | 80 cm |
| XL | 68 cm | 95 cm |
| XXL | 68 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M104 Flowers/Violet - Infinite You
Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- z przodu wstawka z delikatnej koronki
- miękka elastyczna taśma w pasie zapewnia odpowiednie dopasowanie.
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 104-108 cm |
| 3XL | 108-112 cm |
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Żakiet Model 380 Wzór Flowers - Figl
- dopasowany żakiet z długim rękawem
- model wykonany z tkaniny w kwiecisty wzór
- z przodu zapinany na dwa guziki
- żakiet z podszewką
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Komplet Model Satinia robe Grey - Obsessive
Szlafrok Satinia ze szczegółami:
- uszyty z połyskującego materiału
- magnetyzujący, szary kolor
- wiązany szerokim paskiem łatwo rozpakować prezent!
- rękawki 3/4 z elegancką ozdobą z czarnej gipiury
- w komplecie stringi
- delikatna, miękka tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model MOE285 Fuksja - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 2XL/3XL | 61 cm |
| L/XL | 60 cm |
| S/M | 59 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model M002 Ecru - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| 44 | 102-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
QS8005-015 After Motor - Silnik Ogona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-015 |
Szorty Model Maja Milk - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |


_1404225965_TX-4019.jpg)