| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
Bluzka Model BLU136 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 56 cm | 88 cm |
| 36 | 56 cm | 92 cm |
| 38 | 56 cm | 96 cm |
| 40 | 58 cm | 100 cm |
| 42 | 58 cm | 104 cm |
| 44 | 58 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Czarny
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415163 |
SZNUROWANE BOTKI Z PROTEKTOREM 1025_5GR Zielony - Zoki
Rodzaj obcasa: słupek
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: sznurowanie
Materiał: skóra naturalna
Sezon: jesień/zima
Obcas: 5cm
Platforma: 2cm
Ocieplenie: koc obuwniczy
Wkładka: koc obuwniczy
Okazja: na co dzień
Wysokość cholewki: 13-14cm
Szerokość cholewki: 20-22cm, regulowana
Styl: casualowy
Zapiętek: zabudowany, usztywniony
Podeszwa: z tworzywa sztucznego, z protektorem
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model S68 1138 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 110 cm | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 111 cm | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 111 cm | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 112 cm | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| 42 | 113 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| 44 | 113 cm | 110 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Tattoo Cigar Grey - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Top Heli TH6300-22 6030 Tail Blade - Tylne Śmigło
Część pasuje również do modelu 6030
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-22 |
Walizka do Pistoletów/Rewolwerów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5000812395 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5000812395 |
GF Derka czerwona serduszka DW23/XXXL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Agnes Rosa Schocking M-398 Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up (dostępne we wszystkich rozmiarach)
Kolorystyka podkreśla opaleniznę
Tkanina gładka i tłoczona - modne zestawienie
Ramiączka wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 104 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Gracja Navy - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
BOTKI GLANY Z ĆWIEKAMI CZARNE RT-0029 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Podwiązki Mdoel Piccorosa garter Black - Obsessive
Oto ich wyjątkowe cechy:
- urocze podwiązki z odpinanymi paskami do pończoch
- zestaw świetnie zastępuje pas do pończoch
- możliwość regulacji pasków do pończoch idealne dopasowanie
- marszczona koronka z małą różyczką uroczo zdobi kobiece udo
- delikatne i elastyczne materiały zapewniają pełen komfort noszenia
~Polamid 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Haczyki do wyciągania kleszczy
W opakowaniu znajduje się para haczyków:
duży do kleszczy dużych rozmiarów
mały do małych i do użycia w trudnodostępnych miejscach (np. uszy)
Usuwając kleszcza NIE WOLNO:
wyrywać go (ryzyko pozostawienia w skórze fragmentów ciała kleszcza, które mogą powodować bóle, stany zapalne lub wręcz infekcje)
ściskać (ryzyko wprowadzenia śliny owada lub refluksu jego treści jelitowej wraz z patogenami do organizmu żywiciela)
dusić tłuszczem, spirytusem, eterem itp. ani przypalać (ryzyko jak wyżej)
KLESZCZE NALEŻY WYKRĘCAĆ !
Haczyk TWISTER zbudowany jest z uchwytu i dwóch ząbków, które wsuwa się między skórę a kleszcza (jak najbliżej skóry). Aby wykręcić pasożyta należy bardzo lekko unieść haczyk i 2-3 razy przekręcić uchwyt. Operacja trwa zaledwie kilka sekund. Nie jest bolesna (haczyk nie ciągnie skóry) i wymaga jedynie użycia środka dezynfekującego po wyjęciu kleszcza.
We Francji są niekwestionowanym numerem 1 spośród produktów do usuwania kleszczy dla weterynarzy i w sklepach zoologicznych.
Haczyki wytwarzane są z żywicy polimerowej, niezużywalnej i nie łamiącej się.
Stacja Pogody + Zegar + Projektor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
Spodnie Damskie Model MOE363 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101.5 cm | 33 cm | 101 cm | 81 cm |
| M | 101.5 cm | 32.5 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 101.5 cm | 32 cm | 91 cm | 71 cm |
| XL | 102 cm | 33.5 cm | 106 cm | 86 cm |
| XXL | 102 cm | 36 cm | 111 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS3 50,5 x 32,5 x 57,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |


_1428408210_easy-clean-zwirek-sodowy-4kg.jpg)