| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1421 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1421 |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Slipy Model High Emotion 507/01 Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Syma X8c-06 Łopaty Śmigła Białe Reversing Blades White
Komplet zawiera 2 śmigła - prawe i lewe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-06 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-06 white |
Osłona na fotel Myszka Mickey - Myszka Miki - Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.
Wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25321 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25321 |
Sukienka Model VT072 Oliwka - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Płaszcz dwurzędowy model PLA022 - Mattire
Polyester 73 %
~Viscosa 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M452 Brown - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Profesjonalny Taktyczny Nóż Składany Walther PPQ Knife + Pokrowiec do Pasa...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507396 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR 111-5788 ,SGP2A36L157
Numery do celów porównawczych:
111-5788 ,SGP2A36L157
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 111-5788AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 111-5788AE |
Sweter Ciepły kardigan z kapturem GR1316 Blue - GrandUA
~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Natali Black - Róża
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
TRIXIE Antyfilc - spray do rozczesywania sierści 175ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2930 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2930 |
Sukienka Plażow Tunika Model Alice Nero M-388 Black - Marko
Sportowo-elegancka, gładka tunika
Zaprojektowana dla wymagających kobiet
Uszyta z włoskiej, wysokogatunkowej tkaniny
Świetnie się układa, z wiązaniem (sznureczkiem) po środku
Tiulowe wstawki optycznie modelują ciało
Tkanina elastyczna, miękka
Fason lekko dopasowany, na ramiączkach
Nowość w kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 93-96 cm |
| M | 98 cm | 89-92 cm |
| S | 94 cm | 84-88 cm |
| XL | 106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sandał KLAPKI JAPONKI RÓŻOWE CK32P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka model 1581 Coral - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 96 cm |
| M | 95 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm |
| XXL | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model Sofii White/Beige - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- góra w kontrastowe grochy
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane
- ramiączka odpinane z tyłu
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- figi mocniej wycięte
- figi w paseczki
- między miseczkami i z przodu fig ozdobne k?ółeczko
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
Sk?ad: 82% poliamid, 18% elastan.
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Biały |
Płaszcz Damski Model M531 Melange - Figl
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Vitapol Smakers kolby amarantus dla kanarka 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2513 |


_1428408103_easy-clean-zwirek-sodowy-4kg.jpg)