Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: kardi, kukurydza, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, sorgo, czarne porzeczki, pomarańcze
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, wit. B1 0,8mg/kg, wit. B2 3,00mg/kg, wit. B6 1,5mg/kg, wit. K3 1,5mg/kg, wit. C 20,00mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Elegancki Kubek Z Instrumentem - Niebieska Gitara
- idealny prezent dla muzyka
- kubek jest zapakowany w eleganckie pudełko o wymiarach 14,5 x 14,5 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.nieb.gitara |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kubek.nieb.gitara |
Sukienka Model Viki Light Grey Melange - Lemoniade
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M | 81 cm | 110 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 80 cm | 104 cm | 80 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża)
usuwa złe samopoczucie, apatię, uczucie smutku i lęk
pomaga w walce z bezsennością
pomaga w walce z okresową bulimią
łagodzi objawy zespołu na-pięcia przedmiesiączkowego
jest tańsza od farmakoterapii
jest bezpieczna, można ją stosować nawet u kobiet w ciąży i podczas karmienia nie powoduje skutków ubocznych Lampy posiadają atesty medyczne wydane przez uprawnioną jednostkę notyfikowaną CE1434 Producent lamp Fotovita Ultraviol stosuje system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system ISO dotyczący producentów sprzętu medycznego ISO 13485:2003 Fototerapia jest skuteczna w 80 proc. przypadków i nie powoduje skutków ubocznych. Jej efekty widać już po kilku dniach. Fototerapia jest bardzo wygodna - można ją stosować w warunkach domowych Brakuje Ci czasu w domu - stosuj lampę w pracy. Leczenie światłem jest bezbolesne i nie niesie ze sobą niebezpieczeństwa poparzenia skóry, ponieważ lampy nie emitują promieniowania ultrafioletowego. Objawy niepożądane, jak podrażnienie oczu czy ból głowy, występują sporadycznie i dają się łatwo wyeliminować poprzez skrócenie czasu naświetlania i zwiększenie odległości od źródła światła. Naświetlanie należy rozpocząć natychmiast po zaobserwowaniu pierwszych objawów depresji sezonowej lub na tydzień przed zmianą czasu z letniego na zimowy. Fototerapię powinno stosować się dwa razy dziennie: rano i wczesnym wieczorem (co najmniej na dwie godziny przed snem). Zaleca się, aby każdy seans trwał od 30 do 60 minut. Pacjent powinien siedzieć w odległości około pół metra przed lampą i co chwila spoglądać w światło. Fototerapia pomaga w regulowaniu dobowego rytmu snu i czuwania (szczególnie ważne dla osób cierpiących na bezsenność). Ułatwia życie osobom pracującym na zmiany oraz ludziom podróżującym między kontynentami, którzy cierpią na syndrom jet lag spowodowany zmianą stref czasowych. Fototerapia nie może być stosowana jedynie u osób zażywających leki, które wywołują nadwrażliwość na światło oraz u ludzi ze schorzeniami narządu wzroku.
DANE TECHNICZNE
napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
pobór mocy: 250 W
sposób zasilania świetlówek: przez przetwornice wysokiej częstotliwości (HF)
natężenie oświetlenia: 9500 lx w odległości 50 cm, 5000 lx w odległości 75 cm
trwałość świetlówek: 10 000 godzin pracy
klasa zabezpieczenia ppor.: 1
klasa ochronności: I
wymiary: 560 x 345 x 120 mm
masa: 5,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa antydepresyjna FOTOVITA FV-10 (duża) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie.
Wypełnienie:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanej poduszce,
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
38 L x 35 H cm; 45 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBK-0114 |
| EAN | 05901122200963 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBK-0114 |
| EAN | 05901122200963 |
Piżama Damska Model PW.7031 Beige Melange - Dobranocka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 108-112 cm | 96-100 cm |
| M | 104-108 cm | 92-96 cm |
| S | 100-104 cm | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17036 White - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 88 cm | 72 cm |
| M | 86 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 85 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
FILTR OLEJU SILNIKA SP4833, New Holland TD 5030 87679494, 87679598
New Holland :
T4020 Deluxe
T4030
T4030 Deluxe
T 4030F
T 4040F
T 4050F
T 4060F
T 4030N
T 4040N
T 4050N
T 4060N
T 4020V
T 4030V
T 4040V
T 4050V
T 4060V
T4.55
T4.65
T4.75
T5.105
T5.115
T5.95
TD 5010
TD 5020
TD 5030
TD 5040
TD 5050
TD5.85
CASE :
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
SHOPER BAG koszyk czarny pikowany ortalion w kółka 0721B Black - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 33 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 169 White - Gabidar
Kuszące stringi damskie.
- ozdobione subtelną koronka
- z przodu satynowa kokardka
- z tyłu rozcięcie
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Cyfrowy Licznik Rowerowy - 28 Funkcji!!
28 Funkcyjny!!
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590883415465 |
Figi Model K413 Mon Cheri Bordo - Gorsenia Lingerie
Wygodne, pełne figi wykonane z miękkiej w dotyku, elastycznej microfibry. Na przodzie trójkątna wstawka z tiulu elastycznego ozdobiona dwoma małymi aplikacjami gipiurowymi. Przód i tył fig łączą fantazyjnie ułożone i połączone ze sobą paseczki elastyczne.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
SERA Vipagran 100ml - granulowany pokarm dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151122 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151122 |
Komplet Model Patricia White - BeautyNight
W komplecie satynowe stringi ozdobione koronką. Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra TURBO 350
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100873 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100873 |
| EAN | 5,90555E 12 |
AKSAMITNE CZÓŁENKA NA SZPILCE CZARNE LE013P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Karta pamięci Sandisk SDHC Card Ultra II 8GB
Podwiązka 8113 White - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Biały |


_kolba_swinka_morska.jpg)