Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: chleb świętojański, pestki dyni, jęczmień, kukurydza, płatki owsiane, pszenica, siemię lniane, słonecznik, tarnina, pomarańcze, orzechy
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, wit. B1 0,8mg/kg, wit. B2 3,00mg/kg, wit. B6 1,5mg/kg, wit. K3 1,5mg/kg, wit. C 20,00mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
DAKO-ART Mini Ringo - przysmak dla gryzoni 20szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Pończochy Model 820-STO-1 Black - Obsessive
Uwodzicielskie szczegóły:
- rozpalające zmysły połączenie czarnej siateczki i koronki
- pończochy nie są samonośne, pasują idealnie do gorsetu w tej kolekcji
- miły w dotyku, dopasowujący się materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE SZPILKI LE18-2839G CNBLE18-2839G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sweter o prostym kroju MM2038 Light Blue - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Elegancka bluzka z g??bokim dekoltem GR1351 Brzoskwinia - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T105 Green - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 104 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 107 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 108 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
ZAMSZOWE TRAMPKI Z KOKARDĄ NB86B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model L033 Olive - Lou-Lou
Polyester 58 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 106 cm | 74 cm |
| M | 106.5 cm | 103 cm | 71 cm |
| S | 106 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107.5 cm | 109 cm | 77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carrie Bianco M-466 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-81 cm | 89-92 cm |
| M | 94 cm | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 90 cm | 68-75 cm | 83-86 cm |
| XL | 102 cm | 77-84 cm | 92-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
AVA STRINGI AV 1102 CZARNY SIMPLEX
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,S |
Piżama Damska Model Brenda 573 Morela - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Odzyskiwacz / Łamacz Haseł Windows.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415232 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415232 |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Model Oksana Red/Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Różowy + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100501 |
WYGODNE TRAPERKI 1268-6D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Koszulka Top Model Negra Oliwka - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model EM600 Light Grey - Envy Me
Modny, dłuższy sweterek.
- komfortowy, swobodny fason
- rękaw długi typu kimono
- dekolt w łódkę
- dekolt, dół oraz rękawy wykończone ściągaczem
- wykonany jest z bardzo ciepłej, wysokiej jakości przędzy
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 68 cm | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Envy Me |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Envy Me |
| Kolor | Szary |
CHUSTA DAMSKA W KRATĘ SZ-FA31039 CZERWONY - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |


_kolba_szynszyl.jpg)