Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: susz buraków, granulat kukurydziany, kardi, kukurydza, susz marchewki, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siano, siemię lniane, słonecznik, sorgo, zioła
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
TRIXIE Gryzak sznurkowy kula 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3268 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3268 |
BOTKI NA SZPILCE Z FUTREM BORDOWE 1319 W.RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna regulowana 25mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Biustonosz Soft Mehendi Bordaux - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model K379 Victoria Beige - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z gładkiej mikrofibry. Z boku wstawka z pięknego haftu na siateczce. Nogawki oraz tył wykończone są delikatną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| 4XL | 114-118 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-19 |
Gorsenia biustonosz k 125 ti amo
Elegancki biustonosz usztywniany z serii Ti Amo wykonany z gładkiej mikrofibry. U góry delikatne wykończenie haftowaną koronką.Uroku dodaje malutka kokardka z zawieszką. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka. Do kompletu można dokupić figi lub stringi
Polecamy również koszulkę Ti Amo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,70G,65E,65F,65G,65H,80F,70H,75G,85F,75H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,70G,65E,65F,65G,65H,80F,70H,75G,85F,75H |
Komplet Model Satinia robe Grey - Obsessive
Szlafrok Satinia ze szczegółami:
- uszyty z połyskującego materiału
- magnetyzujący, szary kolor
- wiązany szerokim paskiem łatwo rozpakować prezent!
- rękawki 3/4 z elegancką ozdobą z czarnej gipiury
- w komplecie stringi
- delikatna, miękka tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
Bluza model 1481 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 73 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:42 cm |
| XXL | 74 cm | szer. na plasko:49 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model 618M Donna Maxi Atramentowa Geometria - Gaia
Kuszące figi powstały z połączenia delikatnej, granatowej koronki i siateczki o geometrycznym wzorze. Przód podszyty jest cielistą siateczką. U góry delikatna kokardka. Model z lekko podwyższonym stanem.
Elastan 15 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
Krzesiwo Gerber Bear Grylls Fire Starter.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414913 |
Tshirt Męski Model 17180 Black - YourNewStyle
Skład: 100% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
CHUSTA DWUSTRONNA SZ-FA1192 PURPLE - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
CZÓŁENKA NA SZPILCE ZAMSZOWE ZIELONE 5101 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
BOTKI GLANY Z ĆWIEKAMI ZIELONE RT-0029 ARMY GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
ZAMSZOWE SNEAKERS Z FRĘDZLAMI BL-10 SZARY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Ringo - owocowy przysmak dla gryzoni 60g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Figi Model Miamor crotchless panties Black - Obsessive
Kuszące detale Miamor crotchless panties:
- odważne majteczki dla prawdziwej kusicielki!
- koronkowy przód dodaje elegancji
- satynowa kokardka ? uroczy detal
- otwarty krok zachęca do zabawy
- z tyłu koronkowa aplikacja i elastyczne gumeczki
- przyjemne w dotyku i elastyczne tkaniny
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Pidełko plastikowe dla świnek morskich 250ml
- ze śrubą mocującą
- do zawieszania na prętach klatki bądz ścianie
- z zaworem kulkowym
- różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 60572 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 60572 |
Koszulka Model Flawia Black - DKaren
Kobieca koszulka damska Flawia.
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- trójkątne miseczki
- z przodu wstawki z kuszącej koronki
- ozdobne, satynowe kokardki
- między miseczkami biżuteryjna ozdoba
- koszulka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, wiskozowej dzianiny
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czarny |


_kolba_krolik.jpg)