? Rozwój układu mięśniowego
? Rozwój organów zmysłu i układu odpornościowego
Kompletnie zbilansowana karma dla kociąt od odstawienia od matki do pierwszego roku życia.
? Wysoki poziom pełnowartościowego białka zwierzęcego, minerałów, witamin, pierwiastków śladowych zapewnia harmonijny rozwój układu kostnego i mięśniowego. Zapewnia kociętom idealną kondycję.
? Tłuszcze zwierzęce, zawierające mieszankę tłuszczu z kaczki i siemienia lnianego gwarantują zaopatrywanie młodego organizmu w kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6) oraz wspomagają rozwój systemu odpornościowego młodego kota. Kwasy tłuszczowe korzystnie wpływają na proces tworzenia tkanki nerwowej.
? Dodatek tauryny wpływa korzystnie na wzrok, poprawia widzenie Twojego kota w dzień i w nocy. SKŁAD: suszone mięso i ryby, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy, białko kukurydziane, pszenica, pulpa buraczana, suszone jaja, strąki bobu, siemię lniane, drożdże piwne, frukto-oligosacharydy i minerały. *Zawiera co najmniej 66 % mięsa, ryby i jaja, czyli 34 % czystego mięsa po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 11400 UI ; E671/Wit. D3 , 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 35 %, tłuszcze i oleje surowe 22 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 7,5 %, włókna spożywcze surowe 2,5 %, wapń1,2%, fosfor 0,9 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400000 |
Koszula Damska Kwiaty Model ABK0115 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
PROZOO Kość skwarkowa czerwona 12cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
GORSENIA FIGI K 095 CORALLO FIORI KORAL
Eleganckie figi wykonane z gładkiej dzianiny. Przód na bokach zdobią aplikacje. Majteczki wykończone koronkową tasiemką.
Do kompletu biustonosz z serii Corallo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | L,XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | L,XL,S |
Celownik Laserowy Walther z Latarką LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 40008444124710 |
TRAMPKI Z PEREŁKAMI H99-11 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model O3 Navy - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87/92 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 87.5/92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 88/93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 88.5/93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 89/94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 89.5/94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA Cichlid Shrimp Sticks - pokarm dla mięsożernych ryb akwariowych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199095 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199095 |
Filtr hydrauliki 84226263, 86018758, 47131182, 84226272, P179343
New Holland :
8670
8670 A
8770
8770 A
8870
8870 A
8970
8970 A
G 170
G 190
G 210
G 240
T 6010 Plus
T 6020 Elite
T 6020 Plus
T 6030 Plus
T 6040 Elite
T 6050 Plus
T 6060 Elite
T 6070 Plus
T 6070 Power / Range Command
T 6080 Power / Range Command
T 7030
T 7040
T 7050
T 7060
TM 175
TM 190
TS 100A
TS 100A Plus
TS 110A
TS 110A Plus
TS 115A
TS 115A Plus
TS 125A
TS 125A Plus
TS 135A
TS 135A Plus
T 9010
T 9020
T 9030
T 9040
T 9050
T 9060
Caterpillar 6E6408, Donaldson P179343, Fleetguard HF35305, Ford 84226263, 86018758, In-line Filtry FBWBT8432, FBW-BT8432, MANN-FILTER: WH 1263
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Bluzka Model K253 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Floweria stringi Black - Obsessive
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M133 Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 152 cm | 120 cm |
| S/M | 140 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Kule pudrowe/proszkowe 12,7mm (cal. 0,50") do Pistoletu RAM Major PDG50 (7szt.).
do Pistoletu RAM Major PDG50.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906500110215 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906500110215 |
SLIP-ON ESPADRYLE RÓŻOWE BB03P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model M035 Red - Infinite You
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0024 |
Parasol przezroczysty kolorowe kropki- duża otwierana ręcznie parasolka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kolorowe.kropki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kolorowe.kropki |
Sukienka z falbaną i kokardą ED12-1 Black - Ella Dora
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415094 |


_1396429145_c.jpg)