| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907771544145 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907771544145 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
FILTR HYDRAULIKI AL113475 , AL112936
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL113475 , AL112936 |
| EAN | AL113475 , AL112936 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AL113475 , AL112936 |
| EAN | AL113475 , AL112936 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Stringi Model 1473/S Fantazja - Ava
Eleganckie stringi w fantazyjnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawki z wzorzystej koronki
- przód i tył wykonany z delikatnej siateczki
- nogawki z przodu wykończone subtelną gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Wielokolorowy |
TRAMPKI SATYNOWE SZNURÓWKI 16-535 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Vitapol Kolby dla dużych papug Maxi- kiwi
Stanowi znakomite uzupełnienie codziennej diety ptaków.
Dzięki swej specyficznej formie zaspokajają i pomagają w ścieraniu nadmiaru tkanki rogowej dziobów, a starannie dobrany skład sprawia, że są chętnie spożywane.
Skład: ziarno zbóż i produkty zbożowe 55,00%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 19,00%, nasiona i owoce oleiste 14,00%
Analiza: białko surowe 16% (ozn. met. Kjeldahla), włókno surowe 11%,
oleje i tłuszcze surowe 7%, popiół surowy 3,9%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 10 mm. żółta
Wymiar: 10mm. szerokość , 30 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522030JA |
Sukienka Model M136 Powder Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 132 cm | 108 cm | 68 cm |
| 38 | 136 cm | 112 cm | 72 cm |
| 40 | 140 cm | 116 cm | 76 cm |
| 42 | 144 cm | 120 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Listonoszka karmelowa z frędzlami SKÓRA ZAMSZ wyjątkowa frędzle 008B Carmel - Manzana
Szerokość dna 3 cm
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Brązowy |
Cyfrowy Rejestrator Dźwięku i Obrazu HD + Foto + VOX...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734222 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734222 |
Sukienka Model M059 Red - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Smycz nylonowa L-XL 25 mm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14131 |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
CZÓŁENKA Z LAKIEROWANYM SŁUPKIEM M265BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka Model 16901 Navy - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lisa Nectarine M-471 Coral - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w stylu inspirowanym bikini
- w pięknej kolorystyce skontrastowanej z czernią
- z wyjątkowymi figami (zupełna nowość!) z efektem prześwitu po bokach
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z kieszonkami na dołączone do modelu poduszeczki push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L)
- konstrukcja idealna na małe i średnie biusty- obwód i ramiączka wiązane
- figi wyższe, bardzo wygodne, maskują brzuszek
- pęknięcia po bokach wyglądają sexy i optycznie wydłużają nogi
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 87 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 96 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Nadzwyczaj chłonne podłoże. Dobrze wysuszone oraz odpylone doskonale nadaje się jako podściółka dla myszek, chomików, świnek morskich, króliczków, szynszyli, itp.
Zapewnia optymalną higienę i czystość.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Furminator Duża szczotka wygładzająca - twarda
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140498 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140498 |
Można podwiesić go w dowolnym miejscu domu lub samochodu, aby nasz pupil mógł korzystać z niego kiedy zechce. Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Wigwam jest zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa; 55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | WI-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | WI-rozo |
Żakiet Model ZA 114 Musztard - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 71 cm | 122 cm |
| 40/42 | 72 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Czarny |


_1641N.jpg)