| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415210 |
GF Szelki materiałowe / bez uciskowe Forget me not rozmiar 1
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm | 42-63 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J17 |
Elegancka bluzka damska.
- dekolt wykończony kołnierzykiem
- model bez rękawka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z eleganckiego materiału
- wzór w fantazyjne ptaszki
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T183/2 Romby White/Navy/Musztard - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
ZAMSZOWE SZPILKI OPEN TOE 8264-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Zestaw Trzecia Ręka + Lupa + Szczypce...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734499 |
Plecak dla kota i psa - URBAN STYLE GREY
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- zapinka do szelek Kolor: urban sytle grey / szary
Wymiary: 27 x 18 x 33 cm / szer x głęb x wys. Waga: ok 1 kg. Max. obciążenie 10 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06BAPECAUSGY |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06BAPECAUSGY |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Miranda full cup Morela/Kwiaty - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B5 Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| 38 | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| 44 | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 46 | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
Taktyczny plecak medyczny czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-66 |
Bluzka Model K077 Black - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE338 Green - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93 cm | 102 cm |
| M | 93 cm | 98 cm |
| S | 93 cm | 94 cm |
| XL | 93 cm | 106 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Sukienka o prostym kroju GR1538 Black - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model B62 1221 Orange - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
Pałka Teleskopowa (baton) Sztywna 21".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400055040316 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400055040316 |
Szorty średniej długości MM4007 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Kusza Zabawka Stealth Handbow Kit+6 Strzałek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077444990 |
Chaba Legowisko Budka Standard 3E 54x50x50 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2571 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2571 |
Sukienka Model 203 Navy - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Sztuczna roślina wisząca Croton 10cm x 30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76230 |
| EAN | 4011905762302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-76230 |
| EAN | 4011905762302 |
AQUA SZUT Pompa napowietrzająca AIR-FISH 5W
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua-Szut |
| Kod producenta | 200941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua-Szut |
| Kod producenta | 200941 |


_2973N.jpg)