- Różnorodność sprawia, że jest bardzo chętnie jedzona.
- Wzbogacona w pełnowartościowe białko.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża 40%, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 7%,
popiół surowy 3%, wapń 0,5%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 g karmy, w zależności od rozmiaru zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461720 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461720 |
Versele Laga Happy Life Junior z kurczakiem 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431040 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 108.5 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| S | 108 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 110 cm | 108 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Teleskop Astronomiczny Celestron PowerSeeker.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160019 |
Sukienka Plażow Pareo Model Mia Surf M-241 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 92-98 cm | 86-88 cm |
| M | 61 cm | 88-94 cm | 83-85 cm |
| S | 60 cm | 82-90 cm | 80-82 cm |
| XL | 63 cm | 96-102 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Exepta Beige - Wolbar
~Polamid 59 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Abakus suszone żołądki (żwacze) 200g worek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
ASYMETRYCZNE SZPILKI OPEN TOE C70P GREY - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Carmen Thai Pink M-468 Jagoda - Marko
Cechy kostiumu:
- Nieziemsko seksowny, jednoczęściowy kostium typu monokini, w stylu \"Latino Cubano\", z brazylijskim tyłem
- idealny na małe i średnie biusty
- kryje brzuszek
- włoska tkanina najwyższej jakości
- egzotyczna kolorystyka
- kostium z efektem push up (wypełnienie push up niewyjmowane, dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)
- zjawiskowo wypycha piersi ku górze, modeluje je i optycznie powiększa
- miseczki usztywniane, z fiszbinami
- dekolt z falbaną w stylu kubańskim
- biżuteryjna broszka (złota kokardka) - nieodpinana
- ramiączka o regulowanej długości, całkowicie odpinane
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- wiązania po obu stronach bioder
- brazylijski krój tyłu
- dla uzyskania pełnego efektu tył należy znacząco pociągnąć ku górze, aby trójkątny kształt kostiumu ładnie ozdobił pośladki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Zolux Płaszczyk nieprzemakalny ocieplany z kapturem czerwony 25cm
Płaszczyk firmy Zolux z kapturem ocieplany polarem. Pod brzuszkiem rozciągliwa guma. Posiada również szerokie rzepy umożliwiające regulację zapięcia. Długość 25 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
Profesjonalna Proca Metalowa z Podpórką na Rękę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414903 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414903 |
Marynarka Damska Model Bron 10046 Navy - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Model MOE348 Red - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 98 cm | 80 cm |
| M | 76 cm | 94 cm | 76 cm |
| S | 76 cm | 90 cm | 72 cm |
| XL | 76 cm | 102 cm | 84 cm |
| XXL | 76 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Damska Model Sana kr.r. sp.3/4 Pink - Italian Fashion
Komfortowa piżama nocna Sana.
- luźna góra w urocze serduszka
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- przód zdobi subtelna kieszonka z kokardką
- dekolt oraz rękawki wykończone ozdobną lamówką
- spodnie o długości 3/4
- w pasie wygodna gumka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Omega III 4 Chrom 160 x 85 x 56 cm
Wyposażenie: 3 drewniane patyki, wyjmowana szuflada, siatka na dnie, otwierana góra, 4 kółka ułatwiające przemieszczanie klatki.
Wymiary:
- 160x85x56 cm,
- odstęp prętów 2,3 mm,
- grubość prętów 4 mm, WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P210 |
Piżama Damska Model Alfa 326/49 Grey - Cornette
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Czujnik Dymu/Ognia - Bezprzewodowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
Bluzka Model Betty ED015-2 Black - Ella Dora
Rękawki długości ? uszyte z koronki. Bluzka świetnie dopasowuje się do sylwetki idealnie podkreślając jej kształty. Wykonana z elastycznej wiskozy dzianinowej o bardzo wysokiej jakości. Uszyta z najwyższą starannością.
Można założyć ją pod żakiet, narzutkę czy samą do prostych spodni czy spódnicy.
Doskonała na wieczorne wyjścia oraz inne okazje.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 86 cm |
| 38 | 61 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 98 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Tatrapet Piłka tenisowa dla psa duża 486.72
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |


_461720.jpg)