- Różnorodność sprawia, że jest bardzo chętnie jedzona.
- Wzbogacona w pełnowartościowe białko.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża 40%, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 7%,
popiół surowy 3%, wapń 0,5%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 g karmy, w zależności od rozmiaru zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461721 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461721 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s031-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s031-27 |
ZOLUX Mata do zabawy EARL GREY kol.szary
Wymiary: 55x55x35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580564gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580564gri |
Sukienka na każdą okazję GR1501 Milk - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Karta pamięci Sandisk SDHC Card Ultra II 32GB
Happy Cat Indoor Adult Jagnięcina 1,4kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zawiera małże nowozelandzkie i siemie lniane, wspierający stawy i układ odpornościowy ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Koty mieszkające w domach i mieszkaniach, nie wychodzące, zazwyczaj mają mniejsze zapotrzebowanie na energię i powinny otrzymywać odpowiednio mniej kaloryczną karmę. Karma nie zawiera dodatku ryb, a odpowiednią smakowitość zaspokaja delikatna jagnięcina, która jesta także lekkostrawna dla kotów wraźliwych. Dodatek juki pomaga zmniejszyć zapach wydobywający się z kuwety. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Indoor Adukt Jagnięcina wyprodukowana jest z wysokiej jakości, lekkostrawnej jagnięciny i drobiu w wielu różnych kompozycjach (proporcja białka zwierzęcego do całkowitej masy białka wynosi co najmniej 85%).
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów domowych i niewychodzących nie zawiera ryb dla kotów wraźliwych odpowiednia dla wszystkich ras zmniejsza zapach kału
suszone mięso drobiowe** (22,0%), suszone mięso jagnięce** (8%), mąka ryżowa, mąka kukurydziana, kukurydza, skwarki, tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane, celuloza*, wysłodki buraczane* (bez cukru), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4 %), chlorek potasu, suszone wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,4%), korzeń cykorii* (0,4%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła ogółem: 0,18%);
(** suszone częściowo poddane hydrolizie, *suszone)
Składniki analityczne:
Białko surowe 32,0%, tłuszcz surowy 14,0%, włókno surowe 3,0%, popiół 7%, wapń 1,5%, fosfor 0,95%, sód 0,45%, potas 0,65%, magnez 0,08%, omega-6 kwasy tłuszczowe 2,2%, omega-3 kwasy tłuszczowe 0,25%
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina A 18000 IU, witamina D3 1,800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg, D (+) biotyny 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witaminy B12 75 ug, chlorek choliny 75 mg ,
Przeciwutleniacze; tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych.
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
aminokwasy / kg DL-metionina 4400 mg, 1000 mg tauryna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0186 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-0186 |
Szorty VESTA White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Model Aria Czekolada - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Brązowy |
Golf Model Farum 10023 Green - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Vadis Black - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Multitool Swiss Tech Bodyguard ESC 5w1.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415155 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Cayani Pink - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Różowy |
Piotruś sylabowy. Początki nauki pisania.
format 6 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jagoda Cieszyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jagoda Cieszyńska |
TETRA Tetratec Lampa UV 400 [5w]
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T764941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T764941 |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE SREBRNE F1075 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Stringi F-151 Black - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z długim rękawem na mankiecie MM2012 Rudy - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Damska Model Raisa 35252-09X Grey/Navy - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| XXL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Numer katalogowy: 1790A_1O
Ilość elementów: 1
Rozmiar całkowity: 50x60cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kunsztowny.bukiet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kunsztowny.bukiet |
Kusza Dekoracyjna z XVIIIw. + Zapalniczka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620107 |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE CZARNE 3811-7 BLACK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,4 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_4617200.jpg)