- Zawiera ziarna, nasiona, orzechy, owoce, zioła, warzywa i wspomagające zdrowie suplementy: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, warzywa, orzechy, nasiona, owoce, oleje i tłuszcze, minerały, drożdże, frukto-oligosacharydy, calendula, algi, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, ekstrakt jukki, zioła, mannan-oligosacharydy, ekstrakt z pestek winogron.
Analiza chemiczna: białko surowe 17,5%, tłuszcz surowy 9%, włókno surowe 7%,
minerały 5%, wapń 0,6%, fosfor 0,45%, lizyna 0,81%, metionina 0,4%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 15 g karmy. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461370 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 46 cm | 59 cm | 103 cm |
| M | 65 cm | 46 cm | 58.5 cm | 98 cm |
| S | 65 cm | 46 cm | 58 cm | 93 cm |
| XL | 65 cm | 46 cm | 59.5 cm | 108 cm |
| XXL | 65 cm | 46 cm | 60 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Valentina Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M464 Beige - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
S110G-09 Main Blade Grip Set - Głowica Dolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-09 |
Spodnie Dresowe Model Glade Multicolor - Bas Bleu
Fantastyczne spodnie dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- nogawki wykończone ściągaczem
- po bokach kieszenie
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Octavia Indygo M-475 Navy - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, jednoczęściowy kostium kąpielowy z efektem lekkiego gradientu
- dostępny w rozmiarach do 4XL
- miseczki profilowane, z bocznymi fiszbinami
- mniejsze rozmiary (L, XL) posiadają dołączone do kostiumu (i wyjmowane z modelu) wypełnienie push up, które dodatkowo wpływa na poprawę proporcji ciała
- konstrukcja na średnie biusty
- przód kostiumu na podszewce, tkanina elastyczna
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wygodnie zapinany na plecach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 75-79 cm | 89-92 cm |
| XL | 96-100 cm | 77-81 cm | 93-96 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 81-85 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 108-112 cm | 83-87 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Figi CATHERINE Red/Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Komplet Gorset Model Zalika Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Mysz z futerka z grzechotką 5cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Sandał SPORTOWE SANDAŁKI NA KOTURNIE AT-0605-L GREY - Inello
Wysokość platformy 2,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Herbal Pets Owoce tropikalne dla gryzoni i królików 75 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
Sera Ectopur 130g- Preparat zabijajacy pasożyty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Bluzka Model S052 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 31 cm | 45 cm | 106 cm |
| M | 65 cm | 31 cm | 45 cm | 102 cm |
| S | 64 cm | 31 cm | 44 cm | 98 cm |
| XL | 66 cm | 31 cm | 45 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113656 |
Sweter Narzutka model 30049 Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Profesjonalna Atrapa/Imitacja Kamery Dzienno-Nocnej (czarna) + Czerwona Dioda LED + Regulacje...
...
Legginsy Model Tessera 70 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- nogawki o długości 3/4
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Delikatna sukienka o dopasowanym kroju MM1103 Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Gorsety, body, pasy Giulia body czerwony - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |

