- zawiera wybór zdrowych zbóż,
- bogata w białko,
- dostarcza niezbędnych witamin (A, D3, E) oraz składników mineralnych
- wpływa na utrzymanie organizmu w doskonałym zdrowiu i kondycji, która warunkuje długie życie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25656 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25656 |
Kostium dwuczęściowy Model L1024/7 Orange/Blue - Lorin
Fantazyjny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki w kształcie trójkątów
- wyjmowane wkładki push-up
- wiązany na szyi i z tyłu
- klasyczne, jednolite figi
- kostium w modnym zestawieniu kolorystycznym
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | 42 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Pomarańczowy |
SZPILKI MOUSE P-6347G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka wizytowa Model 691 Red - Margo Collection
SKŁAD SUROWCOWY PODSZEWKI: WISKOZA: 50% POLIESTER: 50%
SKŁAD SUROWCOWY SUKIENKI: POLIESTER: 70%, WISKOZA: 27% ELASTAN: 3%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
CERTECH Żwirek Super Benek Compact zapachowy 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10159 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10159 |
MJX 101 Bateria Pakiet Akumulator Li-PO 7,4V 1200 Mah X101-037
Wymiary:
65x29x17mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X101-037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X101-037 |
AQUA EL Pojemnik do filtra FAN-2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101026 |
Figi Model K337 Megan Beige - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z mikrofibry w połączeniu z delikatną koronką w kolorze perłowego beżu z delikatnym pudrowym różem. Z przodu dwie ozdobione wstawkami z haftu, a nogawki wykończone delikatną gumokoronką. Z tyłu nogawki wykończone piękną koronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Darrelle White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415669 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415669 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s031-27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s031-27 |
Sukienka Jovita 191 Gray - IVON
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88/97 cm | 84-87 cm | 66-70 cm |
| 38 | 88/97 cm | 88-91 cm | 70-74 cm |
| 40 | 88/97 cm | 92-95 cm | 74-78 cm |
| 42 | 88/97 cm | 96-99 cm | 78-82 cm |
| 44 | 88/97 cm | 100-103 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Summer Smile M-364 Seledyn - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
Kwieciste zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluza Damska Model B072 Violet - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 100 cm | 96 cm |
| M | 75 cm | 96 cm | 92 cm |
| S | 74 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 77 cm | 104 cm | 100 cm |
| XXL | 78 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka Model BLU 013 Green - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 71 cm | 98 cm | 88 cm |
| 38 | 72 cm | 102 cm | 92 cm |
| 40 | 73 cm | 106 cm | 96 cm |
| 42 | 74 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Zielony |
ROYAL CANIN Mini Adult 8+ 0,8kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Szorty PENTI Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 1478 Chaber - Ava
Elegancki półusztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dolna część miseczki oraz mostek wykonane są z dzianiny w chabrowym kolorze
- miseczki oraz mostek pokryte są pięknym haftem na siateczce
- tył ze sprężystej siateczki
- pionowe fiszbiny
- regulowane, nieodpinane, ozdobne ramiączka
- na ramiączkach subtelne kokardki
- między miseczkami kokardka z ozdobną przywieszką
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75L | 73-77 cm | 109-111 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
folia malarska 4x5m cienka 0.10m
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |
Spódnica Model 285 Blue - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |

