| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | James Fenimore Cooper |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | James Fenimore Cooper |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Spódniczka Meg Tweety-Bianco M-266 Pistacjowo-biała (297)
| Tabela rozmiarów | S | M | L | XL |
| Obwód bioder | 86-90 cm | 90-94 cm | 94-98 cm | 98-104 cm |
| Długość | 26 cm | 28 cm | 28 cm | 30 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Konrad |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Konrad |
Bajki Christiana Andersena. Audiobook 3CD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hans Christian Andersen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hans Christian Andersen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irene Hannon |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irene Hannon |
Chciałbym Kościoła ubogiego dla ubogich
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Papież Franciszek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Papież Franciszek |
Marka odzieży: Steven
Model odzieży: 056-III
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Mężczyzna
Składnik surowcowy:
OpisProducenta:
Męskie, wzorzyste skarpety garniturowe. Idealnie pasują do garnitur i innych rodzajów eleganckiego ubioru. Przeznaczone dla mężczyzn ceniących prestiż i komfort. Produkowane w kilkudziesięciu stonowanych kolorach i kilkunastu deseniach, aby zadowolić gusta wszystkich klientów. Szeroki ściągacz oraz płaski szew zapewnią komfort noszenia przez cały dzień.
Skarpety zostały wyprodukowane w Polsce.
Skład: 68% bawełna, 28% poliamid, 3% elastan, 1% elastodien lub
73% bawełna, 24% poliamid, 3% elastan lub
73% bawełna, 23% poliamid, 2% polipropylen, 2% elastan lub
70% bawełna, 23% poliamid, 5% polipropylen, 2% elastan.
Płeć: Mężczyzna Typ: Skarpety
Ubezpieczenia społeczne i świadczenia ZUS. Stan prawny 1 lutego 2014r.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wyciszczak-Prus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wyciszczak-Prus |
format 15 x 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cezary Piotr Tarkowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cezary Piotr Tarkowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Kozioł |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Kozioł |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miron Białoszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Miron Białoszewski |
Uroczystości dla najmłodszych w szkole podstawowej.
format 14,5 x 20,5 cm
Książka przeznaczona dla nauczycieli twórczych, pracujących z dziećmi w szkole podstawowej w nauczaniu zintegrowanym. Mogą z niej korzystać również nauczyciele przedszkili. Zabawa w teatr, inscenizacje, wiersze są dla dzieci pod kierunkiem nauczyciela reżysera zawsze ciekawą formą pracy. Ucząc przez przeżywanie dostarczamy sobie wzajemnie wiele radości. Rozwijanie tego uczucia jest niezmiernie cenne. Radość wpływa pozytywnie na rozwój inteligencji emocjonalnej, rozwija twórczo psychikę i zapobiega agresji.
Instalacje i urządzenia elektroenergetyczne. Podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Edward Musiał |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Edward Musiał |
Słownik angielsko-polski polsko-angielski. Wydanie kieszonkowe /oprawa twarda/
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucy Maud Montgomery |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lucy Maud Montgomery |

