| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25010 |
Sukienka Model M374 Navy - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowana góra
- podkreślona talia
- rozkloszowany dół
- kopertowy dekolt
- rękaw długi
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce.
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 80 cm | 72 cm |
| 38 | 89 cm | 86 cm | 78 cm |
| 40 | 90 cm | 92 cm | 84 cm |
| 42 | 94 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Granatowy |
WD-IMPEX Klatka dla gryzoni K 60 N Ocynk 60 x 37 x 27,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model S102 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 106 cm | 104 cm | 104 cm |
| M | 99.5 cm | 102 cm | 100 cm | 99 cm |
| S | 99 cm | 98 cm | 96 cm | 94 cm |
| XL | 100.5 cm | 110 cm | 108 cm | 109 cm |
| XXL | 101 cm | 114 cm | 114 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz do karmienia Model 1381Big Black - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Model 15254 Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| XS | 84 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M135 Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 68 cm |
| 38 | 96 cm | 72 cm |
| 40 | 100 cm | 76 cm |
| 42 | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model M005 Navy - Mosali
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 98 cm |
| M | 55 cm | 94 cm |
| S | 55 cm | 90 cm |
| XL | 56 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Granatowy |
Battery FT012-17 11.1V 1800mAh 25C Pakiet, Akumulator
| pakiet: | 1800 mAh 11.1V |
| waga: | 141g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-17 |
Szpiegowski Power Bank FHD, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Power Bank + Ap. Foto...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415576 |
Bodystocking Model Ivette Beige - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Beżowy |
STYLOWE PÓŁBUTY DAMSKIE JN120B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model VT005 Ecru - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Elegancka sukienka z długim rękawem GR1418 Grey - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Stringi Model VS-218/219 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Verona Beige - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
DL Provita Probiotyk- wspomaga działanie układu immunologicznego, zwiększa łaknienie 15ml.
- rekonwalescencji i po przebytych chorobach związanych z zaburzeniami flory bakteryjnej przewodu pokarmowego oraz po stosowaniu doustnym chemioterapeutyków - np. antybiotyków,
- zmiany pokarmu, szczególnie u młodych zwierząt,
- działania różnorodnych czynników stresowych.
Poprawa ogólnego stanu organizmu zwierzęcia i zwiększenie jego odporności. Składniki aktywne: Bakterie probiotyczne Enterococcus faecium, Bacillus Licheniformis i Bacillus Subtilus - ograniczają występowanie niekorzystnych patogenów w układzie pokarmowym. Witaminy A i E - łagodzą stres, który bywa spowodowany zmianą karmy, przeprowadzką, zmianą właściciela, utratą partnera czy też młodych. Ekstrakt z drożdży - ma działanie antystresowe, zwiększa odporność immunologiczną i przeciwdziała powstawaniu nowotworów. Sposób podawania: Preparat podawać strzykawką dozującą, bezpośrednio doustnie raz dziennie przez 7 dni: koty i króliki: 1 ml, psy do 20 kg - 2 ml, psy powyżej 40 kg - 4 ml. Preparat można stosować bezpośrednio lub łączyć z pożywieniem. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt wyłącznie dla zwierząt. Skład: (zawartość w dawce 100 ml): glukoza, drożdże piwne.
Dodatki: witamina A 90,000 IU, witamina E 450 mg, witamina B1 125 mg, witamina B2 100 mg, witamina B6 36 mg, witamina B12 8 mg, witamina B3 0,3 mg, Enterococcus Faecium M74 at 1 x 109 cfu/g, Bacillus Licheniformis i Bacillus Subtilus (E1700) at 9 x 106 cfu/g.
Składniki analityczne: białko 1,6%, zawartość tłuszczu 47%, włókno surowe 4,7%, popiół surowy 3,6%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Body Model V-511 White - Excellent Beauty
Ponętne, seksowne body.
- w całości wykonane ze zmysłowej siateczki oraz koronki
- miseczki miękkie
- miseczki trójkątne
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- między miseczkami kokardka oraz błyszcząca ozdoba
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Biały |


_1396508923_18966.jpg)