Zestaw do przechowywania i transportowania jedzenia.
Zestaw składa się: z 2 misek o pojemności 0,75 l każda oraz pojemnika na karmę o pojemności 2 l.
Łatwy do czyszczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2491 |
Sukienka Dopasowana sukienka z asymetrycznymi draperiami S91 Beige - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 99 cm | 89.5 cm | 74 cm |
| 38 | 107 cm | 103 cm | 93.5 cm | 78 cm |
| 40 | 108.5 cm | 107 cm | 97.5 cm | 82 cm |
| 42 | 110 cm | 111 cm | 101.5 cm | 86 cm |
| 44 | 111 cm | 115 cm | 105.5 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Korzeń, idealnie nadający się do akwarium lub terrarium.
Rozmiar: 15-30cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 387492 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 387492 |
Spawarka inwertorowa DIGI TIG 230P AC/DC sherman
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Linia spawarek DIGITEC jest najbardziej technologicznie zaawansowaną grupą urządzeń spawalniczych Sherman. Stworzona została w celu wyróżnienia unikatowości rozwiązań w zakresie cyfrowego sterowania sprzętu spawalniczego na poziomie światowym. Skierowana jest do zawodowców ceniących jakość i niezawodność urządzeń. Cyfrowa spawarka DIGITIG 230P ACDC to urządzenie najnowszej generacji, przeznaczone do zastosowań profesjonalnych o doskonałych parametrach technicznych, porównywalnych ze sprzętem najlepszych producentów. Służy do spawania stali, tytanu, aluminium, magnezu, miedzi oraz ich stopów. Umożliwia spawanie prądem stałym i przemiennym metodą MMA (elektrodą otuloną) oraz TIG. Urządzenie posiada pełną cyfrową regulację wszystkich parametrów spawania, charakterystyki łuku oraz pulsu. Spawarka dostarczana jest z uchwytem TIG chłodzonym gazem.
Numer katalogowySDIGITIG230PACDCNapięcie zasilania [V]AC 230 50HzMetody spawaniaTIG AC/DC, MMATechnologia wykonaniaIGBTPrąd spawania [A]200Cykl pracy [%]35 (40⁰C)Napięcie w stanie bez obc. [V]76Max. pobór prądu [A]19,8Max. pobór mocy [kVA]4,2Regulacja prądu spawaniaPłynnyPrzedwypływ gazu [s]0-99Powypływ gazu [s]0-99Narastanie prądu [s]0-15Opadnie prądu [s]0-15Prąd początkowy [A]10-200Prąd podstawy [A]10-200Prąd krateru [A]10-200Częstotliwość pulsu [Hz]0,2-20Czas trwania impulsu [%]1-99Częstotliwość AC [Hz]20-150Balans AC [%]10-90Amplituda prądu [%]-20 - +20ARC FORCE [A]0-80Masa [kg]28Wymiary (D x SZ x W) [mm]510 x 250 x 500FunkcjeSterowanie cyfrowe, HF, Arc Force, 2T/4T, Narastanie prądu, Opadanie prądu, Puls, Regulacja czasu przedwypływu i powypływu gazu, Funkcja czyszczenia elektrody, Regulacja częstotiwości prądu spawania, Spawanie prądem przemiennymDodatkowe informacjeszczegółowe parametry w instrukcji obsługi (zakładka "Do pobrania")
Wyposażenie standardowe Uchwyt spawalniczy Tecweld T-26/4m Ergo Digitec 2p Przewód masowy Przybornik TIG 17/18/26
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
Legginsy Model Emily Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy wykonane z elastycznej dzianiny. W talii szeroki pas wykonany z grubej gumy, który świetnie kryje niedoskonałości w okolicy talii (ok. 10 cm).
Materiał PLUSH VELVET jest miękki w dotyku jak aksamit oraz w pełni kryjący, elastyczny, modelujący sylwetkę, po wewnętrznej stronie jest dodatkowo drapany w celu uzyskania delikatnych włosków co zwiększa walory cieplne.
Grubość 200 DEN.
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
VITAPOL Smakers kolby świętojańskie dla gryzoni i królika 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1109 |
Sandał PŁASKIE SANDAŁKI Z PEREŁKAMI 3086-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Kamera (Foto-Pułapka) Zewnętrza HD (Dz.-Nocna) Nagrywająca Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Pilot..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415973 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908773415973 |
Luneta Celownicza BSA 4x32 z Montażem.
Montażem do Wiatrówek Karabinków i wielu innych.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414968 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414968 |
~Polamid 75 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 30040 Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 40 cm | Szer. na plasko:47 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 450A ,A19.1L 17923
Numery do celów porównawczych:
A19.1L 17923
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
Donaldson P617645 Filtr powietrza wewnętrzny do JOHN DEERE odpowiednik RE210103
| Ø zewnętrzna (mm) | 182 |
| Ø wewnętrzna (mm) | 147 |
| Wysokość (mm) | 298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210103, P617645 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210103, P617645 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox German Bundeswehr One Hand (10-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160014900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160014900 |
FOLIA VINYLOWA do klatki wystawowej
Folia do zakrycia frontu, metalowej klatki wystawowej. Folię można zastosować zarówno na klatki standardowe 120x60cm jak i duże 140x70cm. Aby zakryć połowę klatki, wystarczy folię założyć na połowę przedniej części oraz na bok klatki lub na jej górną część.
Wykonana z idealnie przeźroczystego, cienkiego i miękkiego winylu pozwala na odsłonięcie kota od zwiedzających i jednoczesne umożliwienie jego swobodne oglądanie. Osłania kota także przed niechcianymi gośćmi i zarazkami jakie przenoszą zwiedzający głąszcząc wszystkie napotkane na wystawie koty.
Elastyczność materiału pozwala na łatwy transport razem z akcesoriami wystawowymi. Folia nie załamuje się, pozostawiając białe ślady.
Na brzegach folia jest obszyta materiałem, na którym umiszczone są oczka lub troczki ułatwiające przymocowanie do klatki.
Aby zachować czystość wystarczy spryskać i przetrzeć powierzchnię preparatem czyszczącym lub odkażającym.
Wymiary:
140 x 70 cm.
Kolorystyka:
bezbarwny z brązowym obszyciem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BC-FV |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BC-FV |
Zdalnie Sterowany Metalowy Mercedes CL63 AMG (1:24) Pilot.
+ Pilot Sterujący.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773785424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773785424 |
| Nazwa produktu | TERRARIUM 30 X 30 X 20 |
TERRARIUM 60 X 30 X 30 |
TERRARIUM 80 X 35 X 40 |
TERRARIUM 100 X 50 X 50 |
| Kod produktu | 102664 | 102665 | 101982 | 103007 |
| Wymiary | 30 X 30 X 20 | 60 X 30 X 30 | 80 X 35 X 40 | 100 X 50 X 50 |
| EAN | 5905546011587 | 5905546011594 | 5905546011600 | 5905546011617 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102664 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102664 |
Sandał SANDAŁKI NA NISKIM KOTURNIE FIOLETOWE K1803504 MALVA - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Stringi Model Tiana Red - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |


_1396508708_18968.jpg)