| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model K151 Blue - Lenitif
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XS | 81-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Body Model 17112 Black - YourNewStyle
Skład: 100% poliester
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Norweg Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model S42 Seledyn/Paski - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 90 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 90 cm | 92 cm | 80 cm |
| 42 | 91 cm | 96 cm | 84 cm |
| 44 | 92 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
Duży, Naklejany na Ścianę Zegar Ścienny 3D (średnica 50-70cm).
(preferowana średnica 50-60cm!!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59070424781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59070424781 |
Biustonosz push up Biustonosz VENA VB-104 usztywniany ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-97 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brooke Surf M-462 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XL/M | 94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Ozdobna Zbroja Rycerska z Tarczą- Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415664 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415664 |
Sukienka Model L196 Powder Pink - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 72/82 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 88 cm | 68/78 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Tabliczka Z Przyssawką - Baby On Board - Daisy
średnica 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25031 |
50 Par Okularów Przeciwsłonecznych - Mega Promocja!!
Zestaw 50 Par (damskich i męskich) Wysokiej Jakości Okularów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59044734152 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59044734152 |
Stringi Model Marla Red - Anais
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-95 cm |
| M | 90-92 cm |
| S | 87-89 cm |
| XL | 96-98 cm |
| XS | 84-86 cm |
| XXL | 99-101 cm |
| XXXL | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR 6R6512
Numery do celów porównawczych:
6R6512
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6R6512AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6R6512AE |
Szorty Model 677S Hope Ametystowy Grafit - Gaia
Eleganckie szorty w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Wykonane zostały z połączenia grafitowej dzianiny z pięknym haftem oraz wzorzystą dzianiną. Całość uzupełnia mała kokardka umieszczona na środku.
Elastan 15 %
~Polamid 65 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Precyzyjna Waga Jubilerska 100g./0,01g. z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620083 |
Francodex Szampon przeciwświądowy 250 ml
Unikać zanieczyszczenia oczu. – W przypadku dostania się produktu do oczu lub pyska zwierzęcia obficie przepłukać wodą. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172449 |
| EAN | 3283021724491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172449 |
| EAN | 3283021724491 |
Komplet Model Luisa Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 9-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S099 Beige - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 115 cm | 97 cm | 95 cm |
| M | 103 cm | 110 cm | 92 cm | 90 cm |
| S | 103 cm | 105 cm | 87 cm | 85 cm |
| XL | 103 cm | 120 cm | 102 cm | 100 cm |
| XXL | 103 cm | 125 cm | 107 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
TETRA IN plus Internal Filter IN 600 - filtr wewnętrzny do akw. 50-100l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607651 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607651 |


_309476.jpg)