| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Brązowy |
TRIXIE Piłka lateksowa - pyszczek 7 cm
Właściciele młodych psów powinni kupować zabawki z lateksu, nie z winylu. Młode psy mają bardzo ostre zęby dzięki czemu niszcząc zabawkę połykają jej małe kawałki. Lateks jest lekkostrawny i łatwo przyswajalny, więc połknięty nie zaszkodzi pupilkowi... Średnica: 7cm.
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3504 |
Szyba tylna dolna odpowiednik 0.011.0802.0
| Numer części | 001108020N |
| Oryginalny numer | 0.011.0802.0 |
| Jednostka | Sztuka |
| Grubość (mm) | 5 |
| Długość (mm) | 955 |
| Szerokość (mm) | 135 |
| Profil | wypukły |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 0.011.0802.0 = 001108020N |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 0.011.0802.0 = 001108020N |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni OLO 56,5 x 38 x 55,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA
Wyposażenie: domek, kołowrotek, 2 podesty i 3 tuby
Wymiary: 56,5 szer. x 38 głębokość x 55,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA NA SŁUPKU I PLATFORMIE 6086 GREY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA FORD 553 ,74644DAK
Numery do celów porównawczych:
74644 DAK ,74644DAK ,74644-DAK ,74644/DAK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 74644DAKAE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 74644DAKAE |
Kombinezon Model Sinoe Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Sophia 7626 Black - Pierre Cardin
Skład: 93% bawełna, 7% elastan.
Skład koronki: 84% poliamid, 16% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Irina Ecru - DKaren
Seksowna koszulka damska Irina.
- tiulowy, krótki rękaw
- dekolt w serek
- z przodu wstawki z kuszącej koronki
- ozdobne satynowe kokardki
- dół wykończony tiulową falbanką
- koszulka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, wiskozowej dzianiny
- idealnie dopasowuje się do sylwetki
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka Model Afrodyta Red - DKaren
Seksowna koszulka Afrodyta.
- miekkie miseczki
- góra wykończona jest kuszącą koronką
- ponętny, głęboki dekolt
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- satynowa kokardka
- koszulka wykonana jest z satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Test CO2 - Test do precyzyjnego pomiaru zawartości CO2 w akwarium 2x10ml
Opakowanie zawiera : 2x 10ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734258 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734258 |
Bluza Damska Model K290 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
UROCZE TRAMPKI HUNNY BUNNY GU01 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model S032 Model 3 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 32 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 101 cm | 32 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 101 cm | 31 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 101 cm | 33 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
BUTY SPORTOWE Z KRYSZTAŁKAMI K1730302MAR Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Botki Model C237 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa model M 648 blue - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Maggie Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model A140 Black - awama
Skład surowcowy: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Laguna bokser Melange - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |


_315574.jpg)