| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Brit Care Grain-Free Puppy Salmon & Potato - łosoś z ziemniakami 3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Żakiet Model K054 Grey - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
Mądry przedszkolak 2. 2 gry PC CD-ROM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
BOTKI GLANY DAMSKIE CZARNE 773-PA BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy KOstium Kąpielowy Model Riviera Pink - Ewlon
Modny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi z subtelną naszywką St Tropez
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe grochy
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Ivanka I Black/Grafit/Fuksja - GWINNER
Uszyty z doskonałej jakości włoskiej dzianiny firmy Carvico, która charakteryzuje się:
- odpornością na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
Cechy produktu: ,br>- klasyczny, sportowy wzór
- zapinany na zamek błyskawiczny
- podszycie
- podwójne szwy dla maksymalnej wytrzymałości
- zabudowany z tyłu
- stójka pod szyją
- wstawki po bokach
- średni podkrój nogawek
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 5A 61x53x17 cm.
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiar: 61x53x17 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2387 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2387 |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T146 Green - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model MOE317 Fuksja - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 94 cm |
| M | 102 cm | 90 cm |
| S | 102 cm | 86 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm |
| XXL | 102 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE353 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 96 cm | 122 cm | 116 cm | 114 cm |
| L/XL | 95 cm | 114 cm | 108 cm | 106 cm |
| S/M | 94 cm | 106 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | ZeoMAX PLUS | CarboMAX PLUS | NitroMAX PRO | PhosMAX PRO | PhosMAX BASIC |
| Kod produktu | 106616 | 106615 | 106622 | 106623 | 110162 |
| Objętość (ml) | 1000 | 1000 | 3x100 | 3x100 | 1000 |
| EAN | 5905546054003 | 5905546053990 | 5905546054034 | 5905546054041 | 5905546136372 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106623 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 106623 |
Katrinex Suszona Daphnia 500ml.- Pokarm naturalny dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
WD-IMPEX Klatka dla gryzoni K 120 Ocynk 120 x 59 x 48 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Spódnica Zwężana spódnica z kieszeniami SP33 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 96 cm | 68.5 cm |
| 38 | 62.5 cm | 100 cm | 72.5 cm |
| 40 | 63.5 cm | 104 cm | 76.5 cm |
| 42 | 64.5 cm | 108 cm | 80.5 cm |
| 44 | 65.5 cm | 112 cm | 84.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model MOE289 Sky Blue - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 92 cm | 144 cm |
| L/XL | 91 cm | 136 cm |
| S/M | 90 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Elegancka bluzka z długim rękawem GR1249 Blue - GrandUA
Skład: 50% bawełna 50% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Repto Fresh - środek do uzdatniania wody w płynie 100ml
Oczyszcza wodę.
Usuwa nieprzyjemne zapachy.
Przyspiesza naturalny rozkład produktów przemiany materii.
Pojemność: 100ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T195110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | T195110 |
Figi niskie Cynthia White - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Siatka ochronna - transparentna 4 x 3 m
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44323 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44323 |


_319483.jpg)