| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Silicon Tube FT010-9 Silikonowa Rura Przewód - Zestaw Chłodzenia Wodą
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-9 |
Bluza Damska Model 97-3 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Versele Laga Zero Classic - uniwersalna mieszanka dla gryzoni 20kg
- Nie zawiera granulatu tylko smaczne ekstrudaty.
- Zawiera orzeszki, chlebek świętojański i inne gryzoniowe przysmaki.
- Charakteryzuje ją doskonały stosunek jakość - cena.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa, minerały, nasiona, orzechy.
Analiza chemiczna: białko surowe 11%, tłuszcz surowy 5,5%, włókno surowe 7%,
popiół surowy 3%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461167 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461167 |
Obroże Treningowe Dla 2-ch Psów+Pilot LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414961 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414961 |
Wiatrówka Łamana L2, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo- Pogo
Bodystocking Model N114 Black - Obsessive
Sprawdź więcej szczegółów:
- intrygujące połączenie biustonosza, pasa do pończoch i pończoszek
- delikatna, prześwitująca siateczka
- seksowne paseczki zdobią dekolt
- kombinacja elastycznych pasków ładnie oplata brzuszek i talię
- odważnie odsłonięte pośladki
- niezwykle miękki, rozciągliwy materiał
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| S/M/L | 90-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S076 Green - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 96 cm | 95 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 95 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 98 cm | 105 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Zielony |
Cena obejmuje wybraną adresówkę wraz z grawerem.
Grawer
Dla rozmiaru S (mały) maks. 3 linijki , 10 znaków każda (łącznie ze spacjami). Doradzamy wybór 2 linijek, co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru M (średni) maks. 5 linijek, 16 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru L (duży) maks. 5 linijek, 19 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Grawerowanie tylko drukowanymi literami
W przypadku stwierdzenia wadliwości zawieszki (uszkodzenia powłoki lub błąd graweru) wymieniana jest ona na nową.
Wymiary
| Mała | Średnia | Duża | |
| Średnica | 20mm 0.8″ |
30mm 1.2″ |
38mm 1.5″ |
| Wysokość całkowita | 24mm 0.9″ |
35mm 1.4″ |
44mm 1.7″ |
| Waga | 7g 0.2oz |
16.1g 0.6oz |
24.7g 0.9oz |
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI LUB WYMIANIE (jeśli nie jest wadliwy)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 1ZF |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | 1ZF |
Torba na Laptopa/Notebooka do 15".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
Sukienka Dopasowana sukienka z asymetrycznymi draperiami S91 Pink - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 99 cm | 89.5 cm | 74 cm |
| 38 | 107 cm | 103 cm | 93.5 cm | 78 cm |
| 40 | 108.5 cm | 107 cm | 97.5 cm | 82 cm |
| 42 | 110 cm | 111 cm | 101.5 cm | 86 cm |
| 44 | 111 cm | 115 cm | 105.5 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Herbal Pets Buraczek suszony 125g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Zasilacz Ładowarka 7.2V 500mA Kc0049
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0049 |
Modna koszulka z nadrukiem MM2036 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Model wykonany z mikrofibry, dzięki czemu idalnie dopasuje się do każdej sylwetki. Subtelne figi z dodatkiem kwiecistego tiulu sprawią że każda kobieta poczuje się wyjatkowo.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z figami oraz biustonoszem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 3XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | 3XL |
Piżama Damska Model Amelie 542 Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-100 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Grzebień obrotowy dla psa - mały 13 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2412 |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
LETNIE SLIPONY T016-26Y - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Lady Madonna White - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70C S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | C |
| 75B M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 75C M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | C |
| 80B L | 95-100 cm | 75-80 cm | 40 | B |
| 80B M | 90-94 cm | 75-80 cm | 38 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Biały |


_316643.jpg)