~Nylon 10 %
Polyester 15 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Diversa Tło do akwarium Korzeń 80cm x 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Biustonosz Soft Model V-5531 Goldstone Black/Beige - Axami
Miękka balkonetka Goldstone uwiedzie cię zmysłowym ażurem czarnej koronki i zmysłowym wykończeniem dekoltu. Uniwersalne połączenie kolorów, czerni oraz beżu, oraz subtelne dodatki czynią z tego biustonosza propozycję niezapomnianą. Tył z gładkiej mikrofibry. Model posiada pionowe fiszbiny boczne oraz regulowane, nieodpinane ramiączka.
~Polamid 42 %
Polyester 54 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T159 Dark Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 116-122 cm | 108-114 cm | 94-100 cm |
| L/XL | 104-110 cm | 92-102 cm | 82-88 cm |
| S/M | 92-98 cm | 84-90 cm | 70-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Elegancka ołówkowa sukienka obszyta koronką TR2133_1 Czekoladowy - Trand by GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| 54 | 128 cm | 120 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
F645-039, F45-039 Vertival Tail - Statecznik Ogona Pionowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-039 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-039 |
SZPILKI Z WYCIĘCIEM CZARNE 1660-251 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,4 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model M404 Black - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 1624 Cappuccino - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 82 cm | 96 cm | 96 cm | 92 cm |
| S/M | 80 cm | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XXL | 85 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Numer katalogowy: A949-07
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-07 |
Stringi Model Darrelle White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Sweter Damski Model 329 Ecru - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Modne body zapinane na zatrzaski GR1447 White - GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model K291 Pink - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Receiver box FT010-13 Elektronika Odbiornika
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-13 |
CZARNE TENISÓWKI MCKEYLOR AH17-7953B CNBAH17-7953B - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bozita Naturals Pate Beef - pasztet z wołowiną dla psa puszka 410 g
Skład: Wołowina* (58%), kurczak*, wieprzowina*, minerały, suszona pulpa buraczana*, drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 4000 j.m., witamina D3 400 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 12 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 8 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 3 mg, siarczan cynku jednowodny 33 mg, jodan wapnia jednowodny 6 mg. Skład analityczny: Białko 10,5%, zawartość tłuszczu 6%, włókno surowe 0,7%, popiół surowy (składniki mineralne) 2,2% (w tym wapń 0,26% i fosfor 0,25%), wilgotność 80%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 6 | 410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Spodnie Damskie Model M438 Grey - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Klasyczna koszula 26 szara - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
DL Smakołyki Dr.Seidl dla psa hipoalergiczne 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |


_282618.jpg)