Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Vitapol Wapno z czarnuszką dla ptaków
Vitapol Kostka wapienna dostarcza:
cennych składników mineralnych,
pozwala na ścieranie dzioba i pazurków,
zaspokaja potrzebę gryzienia.
Skład: substancje mineralne 100,00%.
Analiza: minerały.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Slipy Model Authentic Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 5XL | 112-118 cm |
| L | 94-98 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| XXXL | 102-106 cm |
| XXXXL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
GF But na chorą łapę softshell czarny WET/B70/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Willow Psycho Red M-270 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 71-76 cm | 86-90 cm |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 84-86 cm |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm |
| XXL | 98-102 cm | 83-87 cm | 95-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
SNEAKERSY Z KOKARDKAMI A-79G CNBA-79G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Megan Owocowy przysmak dla gryzoni 35l. w wiaderku
Skład: orzech, chleb świętojański, jabłko, dynia, kokos, banan, owoce egzotyczne, ekstrudowane produkty pszenno-kukurydziane.
Analiza: białko 15.9%, tłuszcze 5.8%, celuloza 8.5%, popiół 5.8%, fosfor 0.5%, wapno 0.7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Bluzka z kopertowym dekoltem B83 Grey/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
negatoskopy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty
DANE TECHNICZNE
wymiary ekranu: 240 x 300 mm
wymiary: 370 x 310 x 70 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | CEFALOM-01 |
BOTKI GLANY Z ĆWIEKAMI SZARE B0-193 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Zdalnie Sterowana Ciężarówka/Wywrotka (w skali 1:16) + Pilot Sterujący.
Zdalnie Sterowana Ciężarówka/Wywrotka...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908741541598 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908741541598 |
Sukienka Model L038 Navy - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 98 cm | 78 cm |
| M | 93.5 cm | 94 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 70 cm |
| XL | 94.5 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Bella chemise Black - BeautyNight
W komplecie satynowe stringi.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA DO KOPARKI HITACHI UE50 ,KP2119-19-81CAMS
Numery do celów porównawczych:
KP2119-19-81CAMS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16696AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16696AE |
Mass Effect 2 Blue vs Red T-Shirt
Zaślepka Na Osłony Czarna x8c-07 Ornament Black
Cena dotyczy 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 black |
Breloczek dla zakochanych - Złamane Serduszko
Dwa breloczki wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali - wspólnie tworzą całe serduszko.
Świetny sposób aby powiedzieć ukochanej osobie \"Kocham Cię\". Brelok na codzień przypomina nam o ukochanej osobie a po powrocie do domu serce łączy się w jedno. Wspaniały prezent dla niej lub dla niego. Dla zakochanych. Wymiary produktu: 12 x 8 x 1 cm Waga produktu: 0,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
Piżama Damska Model Diya 35911-24X Pink/Grey - Henderson
Skład: góra 95% bawełna 5% wiskoza, dół: 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Różowy |
KORONKOWE ESPADRYLE W KWIATY K1720504AM - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Virginia Morela - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| XXL | 104-108 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |


_186252.jpg)