| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
SUSHICAT kąski tuńczyka z pstrągiem w bulionie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
- w bulionie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: tuńczyk 60%, bulion rybny 33%, pstrąg 5%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 18%; tłuszcz 0,8%; popiół surowy 2%; włókno surowe 0,2%; wilgotność 80%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1028 |
Sukienka Model SUK 115 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 94 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 94 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 94 cm | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model M453 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-rozo |
TRIXIE Piłka ze sznurkiem 30 cm
Idealnie nadaje się również do rzucania, aportowania i przeciągania.
Średnica piłki 6 cm
Długość sznurka 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33724 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33724 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Wykrywacz Metali Bounty Hunter Quick (USA) z Ekranem LCD.
LCD i sygnalizacją m.in. wielkości odnalezionego obiektu i dyskryminacją.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415186 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415186 |
Sandał Japonki Model KBIR-82 Morski - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Odstraszacz Stacjonarny na Psy, Koty i Zające.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4250019100222 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4250019100222 |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE BIAŁE K1831401 BLANCO - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 24,3 cm |
| 40 | 24,8 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sweter model 30047 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 51 cm | 41 cm | Szer. na plasko:55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Piżama Komplet VENA VK-251 szary - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Kuweta dla szczeniąt 49 x 41 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23415 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23415 |
Camon Grzebień obrotowy \"Soft Grip\" 20 ząbków B713
Indeks: B713
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B713 |
Sukienka Model Oktawia Red - Jersa
- dopasowana sukienka
- marszczenia na przodzie
- tył dopasowany zaszewkami
- dekolt zakładany
- idealnie maskująca brzuszek
- odcinana w pasie
- zapinana z tyłu na zamek
- rękaw motylek
- długość midi
Polyester 93 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 95 cm | 90 cm | 71.5 cm |
| 38 | 97 cm | 99 cm | 94 cm | 75.5 cm |
| 40 | 97 cm | 103 cm | 98 cm | 79.5 cm |
| 42 | 97 cm | 107 cm | 102 cm | 83.5 cm |
| 44 | 101 cm | 111 cm | 106 cm | 87.5 cm |
| 46 | 103 cm | 115 cm | 110 cm | 91.5 cm |
| 48 | 106 cm | 121 cm | 116 cm | 97.5 cm |
| 50 | 106 cm | 127 cm | 122 cm | 103.5 cm |
| 52 | 107 cm | 133 cm | 128 cm | 109.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE RÓŻOWE NB183P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,6 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Shock Absorber Plate Wl Toys A949-09
Numer katalogowy: A949-09
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-09 |
Figi Model Musk 025 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Selecta FAFI 5 Szampon dla psów i kotów wspomagający profilaktykę przeciw ektopasożytom 250 ml.
Łagodne detergenty i naturalne olejki ziołowe zmniejszają możliwość wystapienia uczuleń nadając sierści elastyczność i połysk. Dla uzyskania pożądanego efektu stosować równolegle z produktami biobójczymi firmy Selecta HTC lub płynami uniwersalnymi. Sposób użycia: Szampon rozcieńczyć wodą, nanieść na wilgotną sierść zwierzęcia i delikatnie rozprowadzić w celu uzyskania piany. Spłukać ciepłą wodą. Dla lepszego efektu powtórzyć mycie. Chronić oczy i uszy zwierzęcia. Uwaga: Należy również zadbać o czystość otoczenia naszego pupila (legowisko, buda, inne zwierzęta). Skład: Baza szamponowa, mieszanina substancji powierzchniowo czynnych, barwnik, konserwant, chlorek sodu, kompozycja olejków zapachowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
Wentyle Świecące z Czujnikiem Wstrząsów - Zielone.
/ Wstrząsów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741600008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741600008 |


_1285N.jpg)