| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156160 |
Servo Parts FT012-14 Serwo, Serwomechanizm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-14 |
Bluzka Model Ines ED016-1 Ecru - Ella Dora
Bluzka wykonana z dzianiny z dodatkiem elastanu wygodnej w użytkowaniu. Linia dopasowana, ładnie podkreśla sylwetkę.
Świetnie pasuje pod żakiet, narzutkę czy samą do prostych spodni czy spódnicy. Uszyta z najwyższą starannością z wysokogatunkowego materiału.
Doskonała propozycja na wiele okazji oraz element ciekawych stylizacji.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka z falbankami na ramionach S89 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 100 cm | 88 cm | 79 cm |
| 38 | 101 cm | 104 cm | 92 cm | 83 cm |
| 40 | 103 cm | 108 cm | 96 cm | 87 cm |
| 42 | 104.5 cm | 112 cm | 100 cm | 91 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 104 cm | 95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Trixie Uprząż dla psa M-L 2 cm / 50-75 cm
Szerokość minimalna 50 cm
Szerokość maxymalna 75 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16114 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16114 |
Herbal Pets Pokrzywa dla gryzoni i królików 70 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620070 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620070 |
Bluzka Model Olimpia Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Brit Let\'s Bite Dog Mineral Stick 105g- Naturalne przysmaki dla psa
Strunowe zamknięcie pozwala zachować świeżość oraz wyborny aromat.
Podawać regularnie 1-2 kawałki dziennie jako przekąskę.
W opakowaniu znajduję się 5 sztuk.
Skład: Hydrolizat białka z kurczaka, zboża, chlorofil, gliceryna, składniki mineralne, barwniki i konserwanty zatwierdzone przez UE
Analiza: białko 50%, Tłuszcz 4,4%, Popiół 1,7%, Włokmo surowe 0,5%, Wilgotność 10,3%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sum-Plast Ring duży zapachowy średnica 16cm.
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii.
Średnica: 16cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka dzianinowa B-033 Navy/Gray Melange - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 1F 36x29x13 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 36x29x13 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2368 |
BOTKI Z WYCIĘCIEM AT-0592-L BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model 822-SEA-3 Red - Obsessive
Poznaj bliżej ten intrygujący zestaw:
- gorący, koronkowy komplet maska na oczy i frywolne majteczki
- zmysłowa maseczka zdobiona perełkami i wiązana satynową tasiemką
- figi o kroju ComfyCut komfort noszenia i seksownie podkreślone pośladki!
- z przodu majteczek delikatne perełki, z tyłu kuszące wycięcie i kokardka
- przyjemny w dotyku materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Czapka Damska Model Rafaela Beige - Kamea
- Czapka RAFAELA to model jedyny w swoim rodzaju
- wzór przypominający romby z przyszytymi koralikami spodoba się niejednej z nas,
- czapka miękka w dotyku i dopasowująca się do kształtu głowy, lekko zwieszona do tyłu.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Marina Navy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Nikka 569 Ecru/Mocca - Roksana
~Modal 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Beżowy |
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Vibi Grey - Dursi
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |


_454N.jpg)