| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
Kostium dwuczęściowy Model Paris II Brown/Corol - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- neonowa góra
- usztywniane, marszczone miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- klasyczne figi z ozdobnymi marszczeniami z przodu
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE Z KOKARDKĄ JZ-6340 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,6 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7040 Purple - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Fioletowy |
Komplet Model Aksinya Brzoskwinia - Co Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 86.5-88 cm |
| M | 84.5-86 cm |
| S | 82-84 cm |
| XL | 88.5-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Co Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE317 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 94 cm |
| M | 102 cm | 90 cm |
| S | 102 cm | 86 cm |
| XL | 102 cm | 98 cm |
| XXL | 102 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model V-5780 Basic Black - Axami
Elastan 7 %
~Polamid 33 %
~Poliuretan 16 %
Polyester 11 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model B050 Powder Pink - BE
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Różowy |
Kompresor Olejowy 100L Model KD402 Silnik : elektryczny, chłodzony powietrzem
Częstotliwość (Hz) 50
Napięcie : 230V
Moc silnika : 2,8 KW/ 3,8KM
Ilość tłoków : 2
Żeliwne cylindry
Napęd na pasku
Wydajność zasysania 205 l/min
Pojemność zbiornika : 100l.
Ciśnienie : max 8bar
Waga : 75 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Sukienka Model Lexi Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up G-058 B4 biustonosz usztywniany czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-92 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
PÓŁBUTY DAMSKIE SZNUROWANE CZARNE NC190 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
BRIT Premium Junior XL (Extra large) 15kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko | 30 % |
| Tłuszcz | 16 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,6 % |
| Włókno surowe | 2,6 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 45 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
| 2 - 4 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | |||||
| 4 - 6 | 336 | 357 | 442 | 482 | 533 | 582 | |
| 6 - 12 | 360 | 389 | 443 | 503 | 556 | 607 | |
| 12 - 18 | 354 | 386 | 438 | 501 | 556 | 607 | |
| 18 - 24 | 337 | 367 | 434 | 494 | 544 | 592 | |
| 24 - 30 | 335 | 365 | 425 | 480 | 535 | 580 | |
| 30+ | BRIT ADULT EXTRA LARGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Oryginalny Zegarek Smith&Wesson (USA) EMT GLOW + Podświetlana Tarcza.
+ Podświetlenie Tarczy...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145587 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145587 |
Spódnica Model S056 Chaber - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 50 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 49 cm | 96 cm | 78 cm |
| S | 48 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 51 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka wizytowa Model 691 Blue - Margo Collection
SKŁAD SUROWCOWY PODSZEWKI: WISKOZA: 50% POLIESTER: 50%
SKŁAD SUROWCOWY SUKIENKI: POLIESTER: 70%, WISKOZA: 27% ELASTAN: 3%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Megi (usztywniane miseczki) Red - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Fifi White - Róża
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z metalowymi drzwiami piaskowo-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97170 |
| EAN | 8003507971707 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97170 |
| EAN | 8003507971707 |
Bluzka Model BLU129 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 102 cm |
| 38 | 60 cm | 106 cm |
| 40 | 61 cm | 110 cm |
| 42 | 61 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Tetratec APS 100/150 Spare part kit - zestaw naprawczy do pompki APS 100/150
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181205 |


_1658N.jpg)