| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
Koszulka nocna Halka Model Indiana Red - Kalimo
Haleczka wykonana z naturalnego włókna (wiskoza) miękko otula kobiece ciało dając uczucie naturalnego komfortu, natomiast fantazyjne rękawki nadają jej frywolnego charakteru. Odpowiednia długość halki i materiał z którego jest wykonana daje Tobie możliwość wyboru: piżamka czy sukienka? Na co dziś masz ochotę...
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
łódkowy dekolt
opadające, wiskozowe rękawki
całkowita długość mierzona po szwie bocznym: 59cm.
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
odpowiednia miękkość, elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
fantazyjne opadające rękawki
wykończenie cieniutką lamówką
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
PURINA CAT CHOW Adult Tuna & Salmon 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Podkolanówki Klasyczne Model Microfibre Code 501 Cappuccino - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sukienka Model L183 Black - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 102 cm | 84 cm | 76 cm |
| M | 89 cm | 98 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 89 cm | 94 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model VSZ-1252 Red - Vena
Przepiękny odcień czerwieni.
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
Vitapol Pokarm dla koszatniczki 450g.
Skład: ziarna zbóż i produkty zbożowe 60%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 22%, warzywa 11%, produkty piekarnicze 4%, inne rośliny 3%.Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 11%, popiół surowy 3,5%. Zawiera naturalne witaminy.Dawkowanie: stosować codziennie 2-3 razy według zapotrzebowania zwierzęcia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1700 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1700 |
Szlafrok Aria szlafrok brudny róż - Irall
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Różowy |
Zasłonki przeciwsłoneczne Cars - Disney 2 Szt.
Zasłonki są mocowane do szyby za pomocą przyssawek, które przed użyciem należy zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie, aby stały się bardziej elastyczne przed przyczepieniem do szyby. Przyssawki dokładnie i mocno przylegają do szyby, uniemożliwiając przypadkowe odczepienie zasłonki.
Zasłonki przeciwsłoneczne Disney nie tylko osłaniają przebywające w samochodzie dziecko przed silnymi promieniami słonecznymi, ale także zdobią wnętrze auta i uprzyjemniają dziecku czas podróży.
Produkt nie zawiera ftalanów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 28309 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 28309 |
Płaszcz Damski Model VT040 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Myszka pluszowa, piszcząca z kocimiętką 9cm
Myszka podczas zabawy (naciścięcia jej) piszczy. Dodatkowa kocimiętka, zachęca do zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4116 |
Sukienka Model T143/7 Bordo - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 129.5 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 129 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 128.5 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 130 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 130.5 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Tropical Pond Sticks Mixed 5l.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bawełniane figi damskie z dodatkiem elastanu 5%. Pakowane po trzy sztuki w foliowy woreczek w kolorze niebieskim, białym w paski i kropki. Podana cena jest ceną za komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mix |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mix |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE 550135381, 550/1/35381, CFGP23.0/6.4L35381
Numery do celów porównawczych:
550135381, 550/1/35381, CFGP23.0/6.4L35381
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 550135381AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 550135381AE |
Biustonosz Soft Biustonosz soft SARI White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
TRAMPKI DAMSKIE MIĘCIUTKIE BIAŁE NB190P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Halka Model Mara Black - Unikat
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| XL | 108-114 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Karma podstawowa dla gryzoni 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Spodnie Damska Model Tinny Yellow/Limonka - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Żółty |
Bluzka Model B26 Celadon - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 22,5 cm | 88 cm |
| 38 | 61 cm | 23 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 23,5 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 23,5 cm | 100 cm |
| 44 | 63 cm | 24 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |


_1658N.jpg)