| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544120 |
ROYAL CANIN Kitten Maine Coon 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Legginsy Model Capri Climaline Melange - GWINNER
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
GF Majtki na cieczkę czerwone Łapka M22/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Tropical AstaColor 500ml.(100g)- Intensywnie wybarwiający pokarm płatkowany dla paletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - RED
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
SUSHICAT kurczak z wołowiną w wodzie - 70g
Zastosowano oryginalne receptury, wyłącznie z wysoką zawartością mięsa, ryb oraz innych składników o tzw. jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla ludzi (nie przeznaczone jednak do spożycia dla ludzi w celach komercyjnych). Ekskluzywności karmy nadaje fakt "ręcznej" obróbki. Specjalne zaprojektowane systemy do przechowania świerzej żywności pomagają zachować oryginalny smak oraz wartości odżywcze i wygląd używanych składników. Smakowite receptury SushiCat dostępne są w 4 rodzajach:
- gotowane na parze (w wodzie)
- w przepysznej galarecie
- w kremie
- w sosie
SushiCat® to:
- 100% naturalnych składników
- wysoki procent mięsa lub ryby
- dodatek tauryny, wspierającej układ krwionośny i wzrok
- omega 3 z alg
- brak konserwantów i sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku i zapachu
Skład: kurczak 55%, wołowina 10%, ryż, wodorosty morskie (Porphyra haitanensis) 0,02% Analiza składu:
białko surowe 11%; tłuszcz 8%; popiół surowy 1%; włókno surowe 0,1%; wilgotność 77%
Dodatki:
tauryna (200 mg/kg)
waga jednej puszki: 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1010 |
| EAN | 8001399012713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SushiCat |
| Kod producenta | GUM1010 |
| EAN | 8001399012713 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków 002 38x20x32 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 40006 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | LS0021 |
Sukienka Model Irmina 4 Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 105 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 105 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 105 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 105 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Damskie Model K107 Beige - Katrus
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Tłumacz Mówiący (16-języczny) Franklin Explorer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 08479399975 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 08479399975 |
Elastyczna bluzka sportowa GR1160 Mint - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 49-1 White/Black - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86-99 cm | 68-78 cm |
| M | 84-92 cm | 94-72 cm |
| S | 82-90 cm | 60-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model Summer 624/107 Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Dziewczęca sukienka wykończona koronką MM1136 Pink - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Trixie Woreczki na odchody \"Dog Pick up\" rolka 20 szt. kolor pomarańczowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22843 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-22843 |
Bluzka z krępy Santa-Roza MM2019 Kremowy - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M478 Beige - Figl
- szykowna sukienka
- wykonana z miękkiej jednolitej dzianiny
- szalenie modny i kobiecy fason
- model odsłania ramiona
- góra ozdobiona falbanami
- pięknie układa się na sylwetce
- model dostępny w kilku pięknych wersjach kolorystycznych
Skład: poliester 65%, wiskoza 35%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_1371N.jpg)