| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
Sweter Damski Model SWE112 Pink - Lanti
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 90 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model M19 Black - Makadamia
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 68 cm | 48 cm | 58 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE NA PLATFORMIE K1720402JE CNBK1720402JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Sydney M16D Light Pink - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 78 cm | 68 cm |
| S | 76 cm | 74 cm | 64 cm |
| XS | 72 cm | 70 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Eco-El Beige - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Klasyczne Model Dita Matt 15 Den Code 713 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 15 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Claudia Tripoli M-452 Mokka - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka z tkaniny kostiumowej GR1083 Milk/Mint - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Sweter model 70005 Jeans - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
USZCZELKA KORPUSU POMPY WODNEJ URSUS 4512 , 4514 , 36866721
Numer do celów porównawczych :
36866721
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866721 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866721 |
ZOLUX Dekoracja fragment amfory XXII SLIM 20cm
Otwory mogą służyć jako kryjówka dla rybek.
Dzięki idealnym wykończeniom amfora „Slim” przyczynia się do ożywienia akwarium.
Pasują do akwariów o małej pojemności Amfora stanowi część gamy produktów o nowoczesnym wyglądzie zawierającej: 3 amfory, 2 szyjki amfory i dwa zestawy amfor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 355539 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 355539 |
8in1 Woreczki na odchody Poop Patrol Pet Waste Bags Refill 6 rolek
Zawiera 6 rolek, każda po 15 woreczków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
Spódnica Model Punta 10512 Coral - Click Fashion
~Nylon 10 %
Polyester 35 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model A180 Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
406-servo Serwo Standardowe 406 Skylark
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-servo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-servo |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra UNIFILTER 280
Wkład gąbkowy to doskonały materiał filtrujący wodę z zanieczyszczeń biologicznych i mechanicznych. Stosowany w większości urządzeń filtrujących i pompujących firmy Aquael.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101214 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101214 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Sukienka Elegancka dopasowana modna sukienka GR2080 czekoladowy - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Nestor Kolba różana dla gryzoni i królików 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, kardi, kukurydza, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik, sorgo, dzika róża, susz porzeczki
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Biustonosz Soft Model 001 White - Jarpol
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65A | 63-67 cm | 77-79 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Biały |


_1371N.jpg)