| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Język angielski Repetytorium maturalne od A do Z
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donata Olejnik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donata Olejnik |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Tamara 882 AW/17 K1 Ecru - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Matylda Green M-469 Khaki - Marko
Cechy kostiumu:
- Subtelny kostium kąpielowy typu \"Sweet & sexy\"
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- biustonosz z dekoltem w kształcie serca, imituje top
- posiada fiszbiny i efekt push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- konstrukcja znakomicie przybliża piersi ku sobie, unosi i od razu zdecydowanie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi z falbaną
- wygodny krój typu \"biodrówka\"
- kostium szyty jest aż w 23 najpiękniejszych kolorach lata
- włoska tkanina Carvico Fabrics
- najnowsza kolekcja Lato 2018 Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 86 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 98 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 102 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model M015 Black - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Mikita Megavit Multi Vit Canis 150 tabletek PIES
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
VITAPOL Menu paluszki Mix dla gryzoni 60g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1017 |
Tropical Aquacid pH Minus 30ml.- Preparat do obniżania pH wody
AQUACID pH MINUS nie zawiera kwasu fosforowego, który może być przyczyną masowego rozwoju glonów w akwarium. Podczas dozowania preparatu bezpośrednio do akwarium zalecamy stałą kontrolę pH wody przy pomocy testu akwarystycznego. Zmiana pH w ciągu doby nie powinna być większa niż 0,2 pH. Dla ryb z wód kwaśnych polecamy również: KETAPANG, TORFIN i QUEREX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Replika Karabinu M-16 na Śruty 4,5mm/B.-Naciąg.
Diabolo 4,5mm, z Bocznym Naciągiem Sprężyny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620204 |
Szorty Model Alabastra shorties White - Obsessive
Delikatne szczegóły szortów Alabastra:
- kuszące, koronkowe szorty
- niewinna biel i delikatna kokardka ? idealne połączenie
- elastyczna tkanina idealnie dopasowuje się do kształtów ciała
- krój ComfyCut podkreśla pośladki i gwarantuje komfort noszenia
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 114 cm |
| M | 60 cm | 106 cm |
| S | 59 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 17139 White - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Tone 10483 Yellow - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Żółty |
Figi Model Eco-El Beige - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
SZNUROWANE TRAMPKI MORO A96P - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
Profesjonalny Monitor LCD/LED Acer 18,5" HD.
Wysokiej klasy kolorowy monitor przewidziany jest do połączenia z
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734195210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734195210 |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Czerwony + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100901 |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 ?ezki | 58 cm | 90 cm | 84 cm |
| 36 ?ezki | 59 cm | 94 cm | 88 cm |
| 38 ?ezki | 60 cm | 98 cm | 92 cm |
| 40 ?ezki | 61 cm | 102 cm | 96 cm |
| 42 ?ezki | 62 cm | 106 cm | 100 cm |
| 44 ?ezki | 63 cm | 110 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |


_aparat_rtg.jpg)