| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620040 |
Koszulka nocna Koszula Ciążowa Model 3021 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Amore B41 Black - IVON
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M/L | 60 cm | 80 cm |
| XL/XXL | 61 cm | 88 cm |
| XS/S | 59 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Model L2083/6 Black - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz o konstrukcji bardotki
- miseczki profilowane
- regulowane, odpinane ramiączko na szyję
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w modnym kolorze
- ozdobne białe lamówki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 70D/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 88-90 cm | 36 | D |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | 38 | D |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 80D/M | 96-98 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | 38 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Carmen Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 250022 Ecru - Enny
- dekolt w łódkę na delikatnej stójce
- krótki rękaw typu kimono
- po bokach kieszenie
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- sukienka wykonana z wysokiej jakości, elastycznego materiału
- produkt polski.
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 38 | 97.5 cm | 102 cm | 99 cm |
| 40 | 99 cm | 106 cm | 103 cm |
| 42 | 100 cm | 110 cm | 107 cm |
| 44 | 101.5 cm | 114 cm | 111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |
Strzelba Franchi ASG Na Kule 6mm (nap. sprężynowy).
Kule 6mm Plastikowe (0,12g.), Gumowe (0,20g.), Kompozytowe (0,25g)
i...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5707843033329 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5707843033329 |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 860 ,3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
Numery do celów porównawczych:
3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy MOdel Christina Baltimora-Maldive-Dinasty M-348 Szafir/Coral/
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Zwiewny lekki kombinezon na lato GR1952 Terakota - GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 88 cm | 80 cm | 62 cm |
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Klasyka i elegancja w jednym-biustonosz półusztywniany, który doskonale się sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Miseczki miękkie, górna krawędź z tiulu w kwiatowe hafty. Ramiączka regulowane niedopinane. Pasują do niego figi lub stringi.
Skład: 88% poliamid, 4% elastan, 8% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70E,70F,70G,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,90C,80F,85E,85G,90E,95B,70H,95E,70I,65I,75G,85F,95D,90B,75H,90F,65J,70J,75I,100B,100C,100D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | 80E,70E,70F,70G,75C,75D,80B,80C,85B,85C,75E,65E,65F,65G,65H,85D,75F,80D,90C,80F,85E,85G,90E,95B,70H,95E,70I,65I,75G,85F,95D,90B,75H,90F,65J,70J,75I,100B,100C,100D |
Sukienka z długimi zamkami 261 Red - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 105 cm | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 105 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 108 cm | 102 cm | 96 cm | 84 cm |
| XS | 100 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 20mm / 46cm kolor: niebieski łapki orange
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
DAKO-ART Majka - Pełnowartościowy pokarm z tranem dla małych papug 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TOREBKA DAMSKA RÓŻOWY TB-S-49 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Figi brazilian 8141 Champagne - Anabel Arto
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
Furminator do usuwania podszerstka dla olbrzymich psów długowłosych XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112846 |
Profesjonalny Zestaw Barmana - 8 Elementów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590743952994 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590743952994 |
Koszula Damska Model M582 Sky Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Model Tatiana 026 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |


_aparat_rtg.jpg)