Nawigacji GPS, DVD, Ebook i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901445871834 |
Zestaw do Karaoke+DVD+2 Mikrofony+Pilot.
Profesjonalny Zestaw do Karaoke + Odtwarzacz DVD + 2 Mikrofony +
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901665878863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901665878863 |
Bluzka z wiązaniem na rękawach B91 White/Wzór - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 96 cm |
| 38 | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 67.5 cm | 104 cm |
| 42 | 69 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Chaba Legowisko Budka Standard 1D 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Trixie Miska wymienna ze stali nredzewnej dla psa 0,45 L
Pojemność miski: 0,45 l
Średnica: 12 cm
Pasuje do stojaków: TX-24831 oraz TX-24861
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24841 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24841 |
Megan Pokarm dla papug falistych 3l.
Skład: proso Laplata, proso białe, proso japońskie, murzynek kanar, konopie, owies.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Pinokio karmnik dla ptaków Bar Sikorka 23x27x24
Posiada skośny dach z wyszlifowanych desek oraz sznurek do zawieszenia. Bezpieczny w dotyku (wolny od drzazek).
Karmniki dodatkowo wzbogacone a śmieszne napisy :)
Wymiary:
Wysokość: 23cm
Długość: 27cm
Szerokość: 24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Turkusowy |
| rozmiar | 85C,85C/42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Turkusowy |
| rozmiar | 85C,85C/42 |
Figi Model Eco-Sa White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka dzianinowa K-041 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka dzianinowa B-031 Graphit - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model 329 Ecru - Figl
- klasyczny golf damski dostępny w kilku kolorach
- długi rękaw
- wykonany z dzianiny w delikatne prążki
- dopasowany i rozciągliwy materiał
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BEAPAHAR Gentle Leader L czarna- Obroża uzdowa dla dużych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy. Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Julia 1 Okrągła Biała 34x34x52 cm
Wyposażenie
2x dwa karmiki,
2x dwa drążki.
Wymiary: średnica 34 cm, wysokość 52 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P230 |
- wykonane z delikatnej siateczki
- z przodu koronkowe wstawki
- brzegi wykończone ozdobną koronkową taśmą
- do kompletu polecamy biustonosz 1127
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M |
Sukienka model T194/4 Light Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 88 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| XXL | 89 cm | 110 cm | 104 cm | 84 cm |
| XXXL | 90 cm | 114 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Wiatrówka Pneumatyczna Hatsan Apachi 100X Na Śruty 6,35mm (z tradycyjnie łamaną lufą).
Śruty 6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620162 |
Bluzka Model M132 Blue Parasolki - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Biały |
Piżama Męska Model Conor kr.r. kr.sp. Navy - Italian Fashion
Komfortowa piżama Conor.
- klasyczna góra
- nadruk z przodu
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- krótkie spodenki w kratkę
- w pasie wygodna gumka
- po bokach kieszenie
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 108-112, pas 98-102
Rozmiar XXL: Klatka 116-120, pas 106-110
Rozmiar XXXL: Klatka 124-128, pas 114-118
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Szklane świecące Kielony LED - Czerwone
Świecące kielony wykonane są ze szkła.
Instrukcja obsługi:
1. Wciśnij przycisk na spodzie kieliszka:
- 1 raz, jeśli chcesz, aby kieliszek świecił ciągłym światłem,
- 2 razy, jeśli światło ma szybko migać na kieliszku,
- 3 razy, aby światło przesuwało się po kieliszku powoli.
2. Efekty świetlne możesz wyłączyć, wciskając przycisk na spodzie kieliszka 4 razy.
Gadżet w pigułce: - kieliszki efektownie świecą dzięki wbudowanym diodom LED,
- podana w nich wódka wygląda naprawdę niesamowicie!
- pojemność kieliszka 50ml,
- w skład zestawu wchodzą 4 kieliszki,
- baterie dołączone są do zestawu,
- kieliszki wykonane są ze szkła
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kielon.czer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kielon.czer |
KLOCKI LOGO – do zabawy i nauki wymowy, czytania, pisania, ortografii i matematyki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bronisław Rocławski |


_637N.jpg)