| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523619281 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523619281 |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spodnie Damskie Model B011 Black - BE
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Stringi CAMPI Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
9958-12 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-12 |
Mądre dziecko, myślę, tworzę i wiem
Podsłuch/Monitoring Komputera Stacjonarnego (PC).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160095 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160095 |
Figi Model 1577 Black - Lupo Line
Tkanina: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-szar |
Farba na rdzę HAMMERITE szary połysk 0,25l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 9 |
Kombinezon Damski Model M502 Wzór 1 Blue - Figl
- kombinezon z kopertowym dekoltem
- z tyłu pęknięcie zapinane na springa
- kieszenie w szwach bocznych
- elastyczny materiał
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
AQUA EL Grzałka do oczek 150W (AQMs) bez regulacji WINTERHOT
| Nazwa produktu | WINTERHOT 150 | WINTERHOT 300 |
| Kod produktu | 102873 | 101604 |
| Moc (W) | 150 | 300 |
| Zasilanie (V) | 230 | 230 |
| Kod kreskowy | 5905546007092 | 5905546010061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102873 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102873 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Loretta Granatina M-406 Mandarynka - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbiną
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up, dostępne w rozmiarach S, M, L
Świetne kolory idealne na plażę
Modne wstawki z kwiecistej tkaniny
Figi na podszewce, klasyczny krój.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Koszula Damska Model K403 Wzór 16 Multicolor - Katrus
- niezwykle kobieca koszula
- wykonana z gładkiego materiału o wyrazistym wzorze
- zapinana z przodu na napki
- prosty, nieco luźniejszy krój
- w talii wiązanie
- dłuższy fason
- doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
TETRA AquaArt Discover Line Aquarium Complete Set 20l -zestaw akwariowy srebrny
Produkt w promocyjnym zestawie z preparatem Tetra AquaSafe (15ml) oraz 100g pojemniczkiem pokarmu Tetra Min.
? Zaprojektowane na podstawie badań konsumenckich
? Unikatowy design - fala
? Znakomita prezencja
? Srebrny kolor
? Nagrodzony Design - Zwycięzca International iF-Design-Award2006
? Wysoka jakość
? Bezpieczeństwo
? Efektowne detale
? Łatwość obsługi
? Innowacyjny system filtracyjny ? Tetratec® EasyCrystal® FilterPack WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T151499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T151499 |
Elegancka damska bluzka GR1919 Red - GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
CZÓŁENKA NA SZPILCE VALENTINA LL-76P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Nefretete White - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Stringi Model Alabastra crotchless thong White - Obsessive
Pikantne szczegóły stringów Alabastra:
- białe, koronkowe stringi
- nietuzinkowe zdobienia: kokardki oraz koronkowe detale
- otwarty krok pikantne zaproszenie do zabawy
- elastyczny i delikatny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Bawełniania bluzka o prostym kroju MM2081 Pink - Mira Mod
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Przedni Element Zawieszenia 4wd12-02 Front Suspension Arm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-02 |


_4695.jpg)