Jasny brąz, wykonany ze skóry, nie posiada przeszyć.
Pasek bardzo uniwersalny, pasuje również do modeli:
T2P493,T2P494,T2P495,
oraz do innych zegarków ze standardowym mocowaniem 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P492 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P492 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
331/05/20 - jaszczurka, granatowy
wykonany z prawdziwej skóry jaszczurki,
granatowy, błyszczący.
Pasek jest dość delikatny, posiada przeszycia w kolorze skóry.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też, faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć (grubość faktury, regularność wzoru itp.)
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331/05/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331/05/20 |
Pasek Kuki 0500N/18L - jaszczurka, czerwony, long.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5329 |
Przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6668 10 /18 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/24 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /20 |
Pasek PA019/20 - czarny, przeszywany
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
Pasek do Timex T49940 (P49940)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49940 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 128+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49940 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 128 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 372/22/06/20 - biały, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany czerwoną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/06 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/06 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a68 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a68 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |
Pasek TK116/B/20 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/22 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany białą nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /24 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/11 /16 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/10 |
Pasek TK064CZ/16 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
Przyrząd do skracania bransolet - niebieski
Wykonany z aluminium.
W tym momencie mamy kolor zielony.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-521 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 21 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 21 /18 |
wykonany z gumy i silikonu.
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/24 |

