| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49713 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49713 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
Pasek 253/10/20 - żółty, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
Pasek do zegarka Timex PW2R26300 (TW2R26300)
Uniwersalny, pasuje do większości zegarków ze standardowym mocowaniem na 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 123+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R26300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 123 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 16 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q29 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 7221/10/16 - czarny, skóra jaszczurki do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/10/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/10/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/01 /24 |
Pasek 260F10P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AQ42, LDP800, MD712, MQ15W, MQ24, MQ77.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16 mm |
Pasek 363/12/18 - pomarańczowy
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany jasną nicią,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/12 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/12 /18 |
Pasek do zegarka Bros 8130/89/16 - krokodyl, turkusowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/16 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/24 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: zielono-pomarańczowo-brązowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/84/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/84/22 |
Pasek 6138/25/20 - skóra krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6138/25/20W |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6138/25/20W |
Pasek 266/19/24 - jasny błękit
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/19/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/19/24 |
Pasek 9898/20/16 - ciemny brąz
Gładka faktura, dzięki czemu pasek jest bardzo uniwersalny, środkiem lekko pogrubiany.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9898 20 /16 |
Pasek TK064CZ/16 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
Pasek TK033GR/6 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /20 |
Pasek RP054B/22 - gładki, biały
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki, świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek został przeszyty białą nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/22 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/26 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN006/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN006/18 |

