Granatowy, wykonany ze materiału, nie posiada przeszyć.
Pasek bardzo uniwersalny, pasuje również do modeli:
TW2P62100,TW2P62300,TW2P62200
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P62400 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P62400 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK033BR/18XL- brązowy, imitacja skóry jaszczurki
Wersja przedłużana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/18XL |
Pasek 8534/10/24 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/24 |
Pasek Bros 9374/90/18 - biały, beżowe nici
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/90/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/90/18 |
Pasek Tekla TK112NB/22 - brąz, gładki, nubuk
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/22 |
Pasek do zegarka Timex T49828 (P49828)
Brązowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku oraz klamerce znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49828 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa+ |
| Długość: część bez klamerki | 127+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | od+3%2C5+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49828 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 127 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | od 3,5 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej,
klejony, nie posiada przeszyć.
Imitacja skóry krokodyla.
Pasek przeznaczony do damskich zegarków,
mocno zwężany, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 329/14 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 329/14 /16 |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /14 |
Zapięcie bransoletowe - klamrowe 2,5X5,5X35mm
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą.
Z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C - tak jak przedstawia zdjęcie.
Sprzedawane zapięcie posiada wymiary:
A - 2,5 mm
B - 5,5 mm
C - 35 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2,5X5,5X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2,5X5,5X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK114BR/26 - brązowy, Diesel, Fosil, CK
wykonany z prawdziwej skóry, klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek dość mocno zwężony przy klamerce. Masywny, jednak bardzo miękki.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Idealny do zegarków fashion: CK, Diesel, Fosil i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114BR/26 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /16 |
Pasek 6666/80/20 - wyblakły granat
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /20 |
Pasek Tekla TK113BR/B/22 - gładki, wypukły, przeszywany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/B/22 |
Pasek Hirsch Princess 20 mm - jasny róż
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628122/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628122/20 |
Pasek Kuki 0210/20XL - czarny przeszywany, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków,
Wersja przedłużana - XL!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /28 |
331EL/05/18 - jaszczurka, granatowy, long
wykonany z prawdziwej skóry jaszczurki,
granatowy, błyszczący.
Pasek jest dość delikatny, posiada przeszycia w kolorze skóry.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
Wersja przedłużana.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też, faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć (grubość faktury, regularność wzoru itp.)
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331EL/05/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331EL/05/18 |
Pasek do zegarka Diloy 403/2/24 - brązowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/2/24 |
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /12 |
Tłoczony na fakturę krokodyla, delikatne szycie w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210BR/12 |
Pasek 392/3/20 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/20 |

