| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 22mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek TK118CZ/18 - czerwony, gładki
czerwony, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CZ/18 |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06400)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0500N.JBR/12XL - jaszczurka, brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek bardzo miękki, skóra najwyższej jakości.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/25/18 |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - żółty
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 103028725/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 103028725/24 |
Pasek TK114/20 - czarny, Diesel, Fosil, CK
wykonany z prawdziwej skóry, klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek dość mocno zwężony przy klamerce. Masywny, jednak bardzo miękki.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Idealny do zegarków fashion: CK, Diesel, Fosil i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK114/20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/28/20 - jaszczurka, jasny brąz
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/28/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/28/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105ZIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105ZIE/20 |
Pasek Hirsch Modena 18 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |
Zapięcie bransoletowe 14 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Zapięcie mocowane jest do bransolety za pomocą teleskopów.
A: 14 mm
B: 14 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q32 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q32 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/02 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/02 /24 |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_B/20L - czarny, imitacja krokodyla, long
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/20L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/20L |
Pudełko zegarmistrzowskie - 8 przegródek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a60 |
Pasek TK033BR/14 - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/14 |
Pasek 6620/20/18 - bardzo ciemny brąz
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/18 |
Zapięcie bransoletowe - motylkowe 7,0X11X39
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą, z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C.
Oferowane zapięcie ma wymiary:
A - 7 mm
B - 11 mm
C - 39 mm
D - szerokość zapięcia wynosi 26 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BG-7X11X39 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BG-7X11X39 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /18 |
Pasek TK033GR/8 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/8 |
Pasek TK029BR/20XL - brązowy,gładki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK029BR/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK029BR/20XL |

