kruszonu przeznaczone dla zwierząt domowych. Produkowane jest z czystego drewna iglastego z dodatkiem naturalnych substancji klejących.
Wyjątkowo lekkie, bezpyłowe, posiada bardzo wysoką wchłanialność płynów i zapachów. Charakterystyczna postać kruszonu oraz zdolność zbrylania się pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Surowiec: naturalne drewno z drzew iglastych.
Zalety:
? higieniczny
? całkowicie naturalny
? zbrylający
? doskonale absorbuje wilgoć i zapachy
? wyjątkowo lekki i super wydajny
? bezpyłowy
? może być usuwany drogą sanitarną, ulega biodegradacji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12429 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12429 |
Stringi Model 1591/S Paradise - Ava
Eleganckie stringi.
- w całości wykonane ze zmysłowej koronki
- z przodu oraz z tyłu wstawka z dzianiny z motywem piór
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Fioletowy |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Foto... 175cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160021 |
DAKO-ART Gryzaki naturalne dla gryzoni 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
SZTYBLETY ZE SPRZĄCZKAMI M182B CNBM182B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amber Foulard-Baletto M-260 Pale Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 88-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 88-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Komplet Model Melody Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Bardotka B-259 Loretta - Wiesmann
Elastan 7 %
~Polamid 43 %
Polyester 41 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lydia Islad Blue M-484 Blue - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium ze strapsami (czyli podwójnymi paseczkami - gumkami) - najmodniejszy tego lata
- miseczki usztywniane, z fiszbinami (tylko u podstaw miseczek) i efektem push up- push up wbudowany na stałe do biustonosza, niewyjmowany (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie przybliża piersi ku sobie, unosi je i optycznie powiększa- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach
- figi wiązane po bokach
- wzorzyste z przodu i gładkie z tyłu
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Miska plastikowa dla kota różne kolory 0,2l
Wymiary: pojemność 0,2l., średnica : 11cm
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2470 |
AKSAMITNE CZÓŁENKA NA SZPILCE GRANATOWE LE013P BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
ZOLUX Drapak z liściem Cat Leaf 2 kol.szary 400x420x440mm
Harmonijne i innowacyjne kształty Produkt pokryty syntetycznym futerkiem Wisząca zabawka wzbudzi kocią ciekawość
Kolor: szary Wymiary: 400 x 420 x 440 mm
Produkt ten zachęca kota do częstego korzystania i ostrzenia pazurów o włóknistą powierzchnię.
Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo ważną czynnością. Pozbywa się dzięki temu złuszczających się i rosnących części pazura. Drapak niweluje też niszczenie przez kota mebli i dywanów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504041 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504041 |
BUTY SPORTOWE Z PIÓRKIEM FC220 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
J.francuski. Repetytorium leksykalno-tematyczne (poziom B1-C1) (Książka + CD Audio)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 112 cm |
| M | 61 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model A171 Ecru - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Anna White - Nipplex
Klasyczne figi wykonane z elastycznej, modelującej, gładkiej dzianiny. Lekko podwyższony stan. Tył pełny, jednolity. Przód zdobi satynowa kokardka oraz subtelne tasiemki.
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Kosz Na Zabawki Cars Auta Disney
Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym.
Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.
| Wymiary: | 36 x 36 x 58 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
Mikita Fitness Dog 50 tabletek odchudzanie PIES
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |


_S_Pinio-_Zbrylajacy_kruszon_7L2.jpg)