kruszonu przeznaczone dla zwierząt domowych. Produkowane jest z czystego drewna iglastego z dodatkiem naturalnych substancji klejących.
Wyjątkowo lekkie, bezpyłowe, posiada bardzo wysoką wchłanialność płynów i zapachów. Charakterystyczna postać kruszonu oraz zdolność zbrylania się pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce. Na zdjećiu przedstawiony jest ten żwirek tylko w mniejszej gramaturze.
Surowiec: naturalne drewno z drzew iglastych.
Zalety:
? higieniczny
? całkowicie naturalny
? zbrylający
? doskonale absorbuje wilgoć i zapachy
? wyjątkowo lekki i super wydajny
? bezpyłowy
? może być usuwany drogą sanitarną, ulega biodegradacji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 11200 |
Petmex Tchawica wołowa cięta 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793415467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793415467 |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Centurion Black (11-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160012074 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160012074 |
TETRA TetraMin XL Granules - Pokarm podstawowy dla większych ryb akwariowych 10 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201378 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201378 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-300 Grey/Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Figi IMI Black/Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlie Seppia-Papperino M-256 Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 86-90 cm | 88-91 cm | 72-78 cm | L | C |
| M | 85-88 cm | 68-74 cm | 84-88 cm | M | B |
| S | 80-85 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 90-93 cm | 76-85 cm | 92-95 cm | XL | D |
| XXL | 93-96 cm | 83-88 cm | 95-98 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model 16830 Dark Lazur - YourNewStyle
Polyester 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
V922-26 Cross screwdriver/internal hexagonal wrebch - Śrubokręt Krzyżakowy / Imbus
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-26 |
Colorio. Dynamiczna, kolorowa gra rodzinna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacky Bonnet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jacky Bonnet |
CERTECH Żwirek Super Benek Pers 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10869 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10869 |
Lauren Design Legowisko Frida 70 cm x 50 cm Czerwony + Szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05700901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05700901 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Shirley Squalo-Shock Red M-455 Malina/Grafit - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi
- dekolt z modnymi paskami - gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z fiszbinami i wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- konstrukcja unosi, przybliża piersi i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4103 |
Sukienka Model ED004-3 Black - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 82 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 86 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Eden |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Eden |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/XXL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BIOWET Ipakitine - preparat witaminowy wspomagający funkcjonowanie nerek 150g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 25mm/80cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |


_S_Pinio-_Zbrylajacy_kruszon_7L1.jpg)