| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Elektronika Do 757-4wd12 27MHz
Oryginalna część zamienna do NQD 757-4wd12
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12 27MHz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12 27MHz |
Bluzka Model 181-4 Brzoskwinia - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 108 cm |
| M | 100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Czapka Model Jesse Malina - Kamea
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
Czy wiesz, jak ważne jest to, jak dobrze dobrany nosisz biustonosz? Czy wiesz, jak dużo znaczy odpowiednie podtrzymanie biustu? Czarny biustonosz z fiszbiną marki Passionata to trafiony wybór. Dobrze podtrzyma biust a także ładnie zbierze piersi do siebie. Twój biust będzie wyglądał ładniej, na dłużej!
Biustonosz Ava 1121 delikatny i subtelny wykonany z dzianiny typu SPACER.Dzięki materiałowi i najnowszej technologii model jest idealnym biustonoszem na lato , dzięki oddychającej dzianinie . Zawiera dwie powierzchnie tekstylne, które stworzyły termicznie formowaną i trójwymiarową miseczkę doskonale przepuszczającą powietrze. To prawdziwa innowacja technologiczna.Biustonosz idealnie dopasowuje się do kształtu biustu i jest niezwykle przyjemny w dotyku. Model ten to propozycja dla kobiet ceniących minimalizm i wygodę (model ten nie posiada szwów na miseczce widocznych pod dopasowanym ubraniem)To niezwykła lekkość, absolutny komfort oraz doskonałe właściwości podtrzymujące.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mocca |
| rozmiar | 75B,85B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mocca |
| rozmiar | 75B,85B |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Penelopa Chaber - Ewlon
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy w marynarskim stylu.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- z tyłu subtelne wycięcie
- z tyłu zapięcie na klamerkę
- modny kwiatowy motyw
- fason świetnie wyszczupla sylwetkę
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-16 cm | 90-95 cm | F |
| 44E | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 44F | 117-122 cm | 90-95 cm | F |
| 44G | 117-122 cm | 95-100 cm | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
ZAMSZOWE SNEAKERSY C7160G CNBC7160G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Bluzka z delikatnym dekoltem V B90 White/Łezki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 94 cm |
| 38 | 67.5 cm | 98 cm |
| 40 | 69 cm | 102 cm |
| 42 | 71 cm | 106 cm |
| 44 | 72 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
BIOFAKTOR Osteovit - preparat odżywczy z wapniem, magnezem i fosforem dla psów 250g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biofaktor |
TRAMPKI NA PLATFORMIE LOVE PEACE K1720302NA Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte M-186 Navy/White/Silver - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 88-91 cm | 96-102 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194618 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194618 |
Spódnica Model B037 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Zegarek Biurkowy Nagrywaj. Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch) itd.
Szpiegowska Mikro-Kamera HD Nagrywająca Cyfrowo Obraz HD+Dźwięk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415224 |
Szorty Model 341 Black - Teyli
Kobiece szorty.
- w całości wykonane z wysokiej jakości siateczki
- nogawki wykończone koronką
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 105 biały |
Stroboskop Diodowy Disco 24 LED, Zielony.
Zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900320140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900320140 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Caryca Pink - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model K106 Beige - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |


_baby.jpg)