| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model VF-215/225 Beige - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-112 cm |
| M | 92-102 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 112-122 cm |
| XXL | 122-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-1181 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Trampki Model KB8901 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
USZCZELKA POMPY WODNEJ URSUS 4512 , 4514 , 2418M001
Numer do celów porównawczych :
2418M001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418M001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562418M001 |
Sukienka Plażow Tunika Model Vivian Cosmo M-414 Navy - Marko
Kobieca tunika na ramiączkach
Przypomina letnią sukienkę
Na ramiączkach
Lekko prześwituje
Tkanina elastyczna, miękka, włoska
Klasyczny dekolt
Bardzo praktyczny fason, który może przydać Ci się na plaży
Nowość w kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Szpiegowski Obrazek (z ukrytą mini-kamerą i mikrofonem), Nagrywający Cyfrowo Obraz i Dźwięk + Pilot.
Patento Pet Obroża Basic L czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
S031-09 Tail Decoration Blade Red - Stateczniki Ogona Czerwone
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model DP 1600-001 White - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Biały |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model ABK0009 Green - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Aggi 053 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Piżama Męska Model Mark 751 Bordo - Luna
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 97-104, pas 87-94
Rozmiar XL: Klatka 105-112, pas 95-104
Rozmiar XXL: Klatka 113-120, pas 105-116
Rozmiar XXXL: Klatka 121-130, pas 117-124
Rozmiar XXXXL: Klatka 131-136, pas 125-130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Miska ceramiczna dla chomika z motywem 100 ml
Wymiary: pojemność 100 ml. średnica: 8cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62951 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62951 |
Figi Model Preciosa White - Wolbar
~Polamid 59 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Alarm Wstrząsowy Bezprzewodowy - 95dB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
Bluzka Model Atilla Ecru - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_zapas_delfin.jpg)