| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model Agreda 18896 Powder Pink - Click Fashion
Skład: 70% Bawełna, 25% Modal, 5% Lycra
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 80-84 cm |
| 44 | 108-112 cm | 100-104 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
BALERINY DAMSKIE SREBRNE NF-29 SIVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,4 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Figi Model 667B Ronnie Ecru - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Fergie Petunia M-247 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| L | 88-91 cm | 85-90 cm | L |
| M | 85-88 cm | 82-84 cm | M |
| S | 80-85 cm | 78-82 cm | S |
| XL | 92-95 cm | 90-93 cm | XL |
| XL/M | 85-88 cm | 90-93 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Swiss Champ Black (33-funkcyjny!!).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 1.6795.3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 1.6795.3 |
ProNature Original Adult Lamb & Rice 12 kg Duży krokiet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Stringi Model Pamela White - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ellen Indigo M-309 Dark Blue/Raspberry - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 89-91 cm |
| M | 87-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 70-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 95-97 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Tamara Big Milk - Nipplex
Kobiecy i pełen uroku usztywniany biustonosz w mlecznym kolorze. Miseczki pokryte są pięknym haftem. Mostek oraz boczki wykonane są z gładkiej dzianiny. Perfekcyjne ułożenie biustu gwarantują fiszbiny boczne, regulowane, odpinane ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa. Mostek oraz boczki wzmocnione są dodatkową siateczką. Między miseczkami oraz na ramiączkach subtelne kokardki.
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 12-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Amelie 7225 Ecru - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Be Glamour K365 Mistique Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K339 Grey - Katrus
- dresowa bluzka
- okrągły dekolt
- długi rękaw z otworem przy ramieniu
- bluzka zakładana przez głowę
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Płaszcz damski PLA026 beige - Mattire
~Viscosa 20 %
wełna 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Różowy |
Bluzka z nadrukiem kwiatowym MM2033 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model MOE307 Pink - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 67 cm | 106 cm |
| M | 67 cm | 102 cm |
| S | 67 cm | 98 cm |
| XL | 67 cm | 110 cm |
| XXL | 67 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
- model z wstawkami z przezroczystego materiału
- okrągły dekolt
- długi rękaw
- dół bluzy ze ściągaczem, szyty na zakładkę
Materiał: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Diversa Zestaw akwariowy Aristo 50 x 25 x 30 cm czarny
Zestaw Aristo 50 zawiera:
-akwarium prostokątne wykonane ze szkła o grubości 3mm,
-nowoczesną pokrywę z tworzywa wyposażoną w energooszczędną świetlówkę o mocy 11W,
-filtr wewnętrzny wraz z deszczownicą w pełni wyposażony w media filtracyjne,
-grzałkę z termostatem o mocy 25W,
-termometr ciekłokrystaliczny,
-siatkę do odławiania ryb.
Specyfikacja: długość; 50cm, szerokość 25cm, wysokość 30cm, objętość 30dm3, grubość 3mm, oświetlenie1x11W
W przypadku zamówienia akwarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |


_ferro-aktiv.jpg)