| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar L - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Specific FSW STRUVITE DISSOLUTION 100gx7szt (karton)
Wskazania: dieta do stosowania czasowego podczas rozpuszczania kamieni / kryształów fosforo-amonowo-magnezowych ( struwity )
Właściwości: zredukowany poziom magnezu i fosforu (składników kryształów struwitowych) zapobiega powstawaniu kamieni i kryształów struwitów
pH moczu na poziomie 6.0-6.4 rozpuszcza istniejące kryształy struwitowe i zapobiega powstawaniu nowych
podniesiony poziom sodu wpływa na zwiększoną podaż wody, częstsze oddawanie moczu, co obniża koncentrację składników, z których tworzą się kamienie moczowe
Skład: wieprzowina, wołowina, ryba, kukurydza, olej sojowy, jaja, składniki mineralne, drożdże, witaminy, celuloza, łuska nasion psyllium, tauryna.
Analiza (na 100g): białko surowe 12.0, tłuszcz sur. 8.0, węglowodany 3.2, włókno surowe 0.6, wapń 0.16, fosfor 0.13, magnez 0.014, sód 0.25, kwasy omega-3 0.46, woda 75.4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Bluzka Model K192 Beige - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz VENA VB-243 granat - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65F | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-97 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-97 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
Kombinezon Damski Model MOE196 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 154 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 153 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 155 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1660 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1660 |
8in1 Delights Bones XS mini kosteczki do żucia z mięsem z kurczaka zawiniętym w skórę wołową 21 szt.
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102533 |
| EAN | 4048422102533 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102533 |
| EAN | 4048422102533 |
Sukienka Model MOE369 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 94 cm | 121 cm | 80 cm |
| M | 115 cm | 89 cm | 116 cm | 75 cm |
| S | 115 cm | 82 cm | 111 cm | 70 cm |
| XL | 115 cm | 99 cm | 126 cm | 85 cm |
| XXL | 115 cm | 104 cm | 131 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Pinokio zabawka dla chomika schody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P63 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P63 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140702 |
Nestor Kolba XXL dla średnich papug z owocami i orzechami 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, proso, mąka, owies bezłuskowy, orzechy 8%, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, owoce 4%, kukurydza, gryka, konopie, kardi, płatki owsiane, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Sukienka Model M454 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Myszka wykonana jest z bawełnianego sznurka (przędza) oraz elastycznej tkaniny (uszy i ogon).
Dodatkowa grzechotka zachęca do zabawy.
Wymiary:
5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45758 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-45758 |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 17425 Kobalt - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| M | 94 cm | 86 cm | 84 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 82 cm | 74 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model Mazovia 17116 White - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84-88 cm |
| 38 | 88-92 cm |
| 40 | 92-96 cm |
| 42 | 96-100 cm |
| 44 | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model Famati 10514 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
T-shirt Męski Model Arturo Rneck White - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
Podkoszulka Model Pati Black - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |


_river_shrimp.jpg)