Z tego powodu zwalczanie glonów, chociaż trudne, jest konieczne. Masowemu pojawieniu się glonów zielonych sprzyja podwyższona twardość wody oraz wysokie stężenie związków azotowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Spódnica Komplet Model VT031 Beige - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Alpha Spirit Multi proteina 1,47 kg (7 x porcja 210g)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Żakiet Model 250095 Black - Enny
Luksusowy żakiet.
- wykonany jest eleganckiego, nierozciągliwego materiału wysokiej jakości
- długi rękaw
- dół rękawa wykończony podszewką w drobne paseczki
- rękaw można wywinąć co zmienia zupełnie jego charakter
- przody dłuższe od tyłu luźno puszczone, z wywiniętymi klapami i zaokrąglonymi dołami
- model bez zapięcia
- kontrastowa podszewka
- żakiet świetnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 68/61.5 cm | 96 cm |
| 40 | 68.5/62 cm | 100 cm |
| 42 | 69/62.5 cm | 104 cm |
| 44 | 69.5/63 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415690 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415690 |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1434 |
Koszula z nietypowym kołnierzem K50 błękit - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 94 cm | 82 cm |
| 38 | 63 cm | 98 cm | 86 cm |
| 40 | 64 cm | 102 cm | 90 cm |
| 42 | 65 cm | 106 cm | 94 cm |
| 44 | 66 cm | 110 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE BEŻOWE T297 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Kamera/Rejestrator Samochodowy HD!! z Wyświetlaczem LCD 2,5''+ 6 Diod IR...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415588 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415588 |
Gorsenia biustonosz k 133 amore mio
Biustonosz Gorsenia K133 Amore Mio. Piękny biustonosz typu balkonetka, usztywniany na drutach. Uszyty z delikatnej, elastycznej, śmietanowej dzianiny w połączeniu połyskującą satyną, Górna krawędź misek ozdobiona uroczym haftem w kolorze gołębiej szarości. Po środku, między miseczkami śliczna kokardka ozdobiona przywieszką. Ramiączka regulowane, odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Haftki dwu- i trzy- rzędowe odpowiednie do rozmiaru. Po bokach zastosowano fiszbiny pionowe. Do kompletu polecamy klasyczne figi K135 lub stringi K136.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 80C,65E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 80C,65E |
Bluzka z kołnierzykiem B73 Sky Blue - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model 40007 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Pinokio zabawka dla chomika traktor
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P60 |
Farm Food No.1 mleko kozie 500g
UWAGA!!!
Mleko można przechowywać w stanie sypkim przez 2 lata od daty produkcji /podanej na opakowaniu/. Aby zachować jego pełne właściwości, najlepiej przechowywać w zamrażalniku w zamkniętej torebce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
Race Hukowo-Świetlne 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412455 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412455 |
Stacjonarny Odstraszacz Komarów (230V).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415218 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415218 |
Sukienka w groszki z szyfonu MM1049 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Zestaw obiadowy 2 x miska i podstawka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24721 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24721 |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE MICKEY 1900 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,8 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_algin.jpg)