| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Petmex Ogon wieprzowy biały 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194267 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194267 |
Figi Bermudy Model Rona Beige - Wolbar
Skład: 95% mikromodal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model Oktawia Black - Jersa
- dopasowana sukienka
- marszczenia na przodzie
- tył dopasowany zaszewkami
- dekolt zakładany
- idealnie maskująca brzuszek
- odcinana w pasie
- zapinana z tyłu na zamek
- rękaw motylek
- długość midi
Polyester 93 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 95 cm | 90 cm | 71.5 cm |
| 38 | 97 cm | 99 cm | 94 cm | 75.5 cm |
| 40 | 97 cm | 103 cm | 98 cm | 79.5 cm |
| 42 | 97 cm | 107 cm | 102 cm | 83.5 cm |
| 44 | 101 cm | 111 cm | 106 cm | 87.5 cm |
| 46 | 103 cm | 115 cm | 110 cm | 91.5 cm |
| 48 | 106 cm | 121 cm | 116 cm | 97.5 cm |
| 50 | 106 cm | 127 cm | 122 cm | 103.5 cm |
| 52 | 107 cm | 133 cm | 128 cm | 109.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Klasyczna sukienka z dekoltem w łódkę S82 Grey - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 99 cm | 88.5 cm | 74 cm |
| 38 | 106.5 cm | 103 cm | 92.5 cm | 78 cm |
| 40 | 108 cm | 107 cm | 96.5 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 111 cm | 100.5 cm | 86 cm |
| 44 | 111 cm | 115 cm | 104.5 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Yarro Miska na gumowych stopkach Smarty 3 - Bordowa 1,245l
Pojemność: 1,245 l.
Dostępna kolorystyka: bordowa, granatowa, brązowa, kiwi, turkusowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2560 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Kod producenta | Y2560 |
Pończochy samonośne 200 15 DEN beżowy - Gorteks
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 88-16 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Plecak kangur dla kota i psa - LEOPARD
- bardzo mała waga, wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- zapinka do szelek Kolor: leopard / lampart
Wymiary: 28 x 20,5 x 26 cm / szer x głęb x wys. Waga: ok 0,8 kg. Max. obciążenie 9 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06FRCALE07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06FRCALE07 |
Laserowy Wykrywacz Podsłuchów, Kamer, GSM, Lokalizatorów GPS... + Słuchawki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415270 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415270 |
Bluzka Model L023 Ecru - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 61 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Patricia Grey - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
Czujniki Parkowania. 8-Sensorów+Wyświetlacz LED+Dźwięk.
tylny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
KOMPRESOR OLEJOWY SPRĘŻARKA 100L 2T 400V 300L/MIN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Mądry przedszkolak. 2 pełne wersje gier. PC CD-ROM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Szorty Model Samanta Navy - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Granatowy |
Vitapol Pokarm dla koszatniczki 450g.
Skład: ziarna zbóż i produkty zbożowe 60%, mieszanka paszowa uzupełniająca granulowana 22%, warzywa 11%, produkty piekarnicze 4%, inne rośliny 3%.Analiza: białko ogólne 14%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 11%, popiół surowy 3,5%. Zawiera naturalne witaminy.Dawkowanie: stosować codziennie 2-3 razy według zapotrzebowania zwierzęcia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1700 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1700 |
MOKASYNY DAMSKIE SZARE 9167 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI NEW AGE 083MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
KLASYCZNE CZÓŁENKA S3477-5S Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZARNE LE039 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,7 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_abioseptyna.jpg)