1 x indykiem 1 x tuńczyk 1 x kaczka 1 x jagnięcina
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
BORDOWE SZPILKI LE17-2830R CNBLE17-2830R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Satyna i frywolne falbanki. Idealne, kobiece połączenie.
- kruczoczarny, satynowy materiał
- regulowane ramiączka – perfekcyjne dopasowanie
- głęboki dekolt ozdobiony delikatną falbanką
- między miseczkami urocza, satynowa kokarda
- pionowe, wyszczuplające przeszycia
- dół wykończony 3-warstwową falbanką
- w komplecie seksowne stringi
- przyjemny, błyszczący materiał (95% poliamid, 5% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M,XXL,XS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M,XXL,XS |
TETRA Pond Multi Mix - pokarm dla ryb i płazów 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T136229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T136229 |
BUTY SPORTOWE NA WYSOKIEJ PODESZWIE BIAŁE NB158 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Uniwersalna chlodnica M-COOLER 1700 230V
DANE TECHNICZNE Szczegółowe dane techniczne umieszczone są na tabliczce znamionowej danego urządzenia. Napięcie zasilania 230[V], 50[Hz] Moc max. chłodnicy 1700[W] Charakterystyka robocza • max. przepływ 8,5[l/min] • ciśnienie 0,3[MPa] Pojemność 9,0 [dm3]
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Szpieg Komputera PC Ukryty w Klawiaturze PS/2 - 2MB.
Ukryte
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415231 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415231 |
- szerokie ramiączka
- dekolt okrągły
- z przodu śliczne cukiereczki i napis
- kolorowe szwy
- spodenki krótkie
- z przodu kieszonki
- w pasie komfortowa gumka
- wykończone koronką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | niebieski z zielonym,melanż z pomarańczowym |
| rozmiar | XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | niebieski z zielonym,melanż z pomarańczowym |
| rozmiar | XL,M |
Cyfrowy Spowalniacz Radarów + Antyradar.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415257 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415257 |
Bluzka Model M540 Wzór 61 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Płaszcz Damski Model M405 Grey - Figl
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Virginia M-206 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Oryginalna część zamienna do samolotu J-3 401. WYMIARY: - DŁUGOŚĆ 175mm
- SZEROKOŚĆ (max) 16 mm
- ŚREDNICA SHAFTA 5mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-blade |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-blade |
Elektroniczna Kalkulacyjna Waga Magazynowa do 100kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154491 |
POMPA WSPOMAGANIA VW Golf Passat Seat Ibiza Toledo
TETRA TetraPhyll - Pokarm w płatkach dla wszystkich gatunków roślinożernych ryb ozdobnych 1 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T766488 |
Ładowarka do Akumulatorków AA/AAA/9V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620021 |
Body Model BDV 123 Black - Vestiva
Produkty Vestiva Line są zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model. Idealne na prezent!
~Polamid 40 %
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Model 70-6A Beige - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| XXXL | 112 cm | 120 cm | 92 cm |
| XXXXL | 114 cm | 126 cm | 94 cm |
| L | 104 cm | 108 cm | 86 cm |
| M | 100 cm | 104 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 100 cm | 78 cm |
| XL | 108 cm | 112 cm | 88 cm |
| XXL | 110 cm | 116 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Ciążowy Model 40001C Black - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |

