mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, (w tym wołowina 4%, kurczak 4%), roślinne ekstrakty białkowe, zboża, warzywa (pomidor 4% w sosie), ryby i produkty rybne, składniki mineralne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415676 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415676 |
Bluzka Model Rosalie B38 Ecru - IVON
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M/L | 88-95 cm |
| XL/XXL | 96-103 cm |
| XS/S | 80-87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Vita Bon Cats 31tabl.- Witaminy dla kotów dorosłych
Jedna tabletka Vitakraft Vitabon dziennie - to wystarczy, aby
- wzmocnić kościec
- budować prawidłową muskulaturę
- tworzyć właściwą strukturę krwi i wzmacniać system nerwowy
- wspomagać prawidłową przemianę materii
- dbać o zdrowie oczu, jamy ustnej i serca
- zapewnić zdrowie skóry i wspaniałą, lśniącą sierść
Zawierają: wapń, fosfor, witaminę A, D3, C, E, B1, B2, B6, B12, biotynę, kwas nikotynowy i kwas pantotenowy, miedź, żelazo, cynk, mangan, jod, kobalt, taurynę.
Podaje się jedną tabletkę dziennie. Tabletki charakteryzują się dobrym smakiem - są lubiane przez koty i chętnie jedzone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24033 |
Vitapol Smakers kolby amarantus dla kanarka 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2513 |
Wysokiej Jakości Lupa Retro o Powiększeniu 3x i z Drewnianą Rączką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017529911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017529911 |
~Viscosa 20 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Mikro-Kamera Nagrywaj. Obraz HD i Dźwięk + Foto + VOX...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |
Piżama Damska Model Hana 2118 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Flo Oliwka - Dursi
- urokliwa sukienka
- luźny i kobiecy fason
- w pasie ściągacz
- na plecach zmysłowe rozcięcie eksponujące plecy
- dół pięknie rozkloszowany zakończony falbaną
Polyester 62 %
~Rayon 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Uroczy pas do pończoch wykonany z delikatnej koronki. Przód ozdobiony haftem o kwiatowym motywie.
Do kompletu polecamy biustonosz oraz figi, stringi z tej serii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L,XL |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1118 Mint - GrandUA
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Test Wierności / Wykrywacz Zdrady.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908264611008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908264611008 |
Trixie Miska ceramiczna dla gryzoni 500 ml
Zabezpiecza przed wychlapywaniem wody i wysypywaniem ziarene. Stabilna i higieniczna. Możliwość mycia w zmywarce Wymiary: pojemność 500 ml, średnica: 17cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60672 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60672 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Pandora Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
DAKO-ART Maciuś Lux - Pełnowartościowy pokarm z tranem dla kanarków 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TRIXIE Termometr naklejany do akwarium 13 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8600 |
Gotowy Kabel AV/DC do Kamer - 25m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160108 |
SERA Goldy - pokarm płatkowany dla złotych rybek 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 85D |


__midGourmet_wolowina_kurczak_pomidor.jpg)