Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
VITAPOL Smakers kolby truskawkowe dla gryzoni i królika 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1117 |
Tolsa Sanibird Rosemary - rozmaryn 375g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2752 |
| EAN | 8411514802752 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sanicat Tolsa |
| Kod producenta | SN-2752 |
| EAN | 8411514802752 |
Sukienka Model B053 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-103 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
SNEAKERSY DAMSKIE CZARNE NC158 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Komplet Model Steffie Black - BeautyNight
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SKA50P-667 4273 Black - Bass
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 98 cm | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 104 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 46 | 104 cm | 114 cm | 106 cm | 96 cm |
| 48 | 106 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| 50 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| 52 | 108 cm | 126 cm | 118 cm | 108 cm |
| 54 | 108 cm | 130 cm | 122 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M076 Blue - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Legginsy Model Jessica Black - Bas Bleu
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Torba na Laptopa/Notebooka do 15".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154300 |
Modna kurtka z kontrastowymi długimi rękawami MM3024 Mint - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model A116 Grey - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Kordzik/Sztylet Rosyjski Oficerski Złoty.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415677 |
Legginsy Klasyczne Model Plush Adele Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- od wewnątrz podszyte ciepłym pluszem
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 46 cm | 59 cm | 103 cm |
| M | 65 cm | 46 cm | 58.5 cm | 98 cm |
| S | 65 cm | 46 cm | 58 cm | 93 cm |
| XL | 65 cm | 46 cm | 59.5 cm | 108 cm |
| XXL | 65 cm | 46 cm | 60 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Tailor 215 Fuksja - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 86 cm | 67 cm |
| 38 | 94 cm | 90 cm | 71 cm |
| 40 | 95 cm | 94 cm | 75 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Różowy |
Migomat półautomat S-MAT-150 230V
zasilanie: 230V/50Hz
prąd spawania: 30-150A cykle pracy:
10%-150A
15%-105A
20%-78A
50%-52A
60%-43A
100%-30A
napięcie: 15,5V-21,5V
średnica drutu: 0,6-0,8mm WYPOSAŻENIE:
migomat
gwarancja 24 miesiące (FV 1 ROK)
oryginalne opakowanie
instrukcja w języku polskim
maska spawalnicza
młotek i szczotka
WŁAŚCIWOŚCI:
Półautomat S-MAT 150 przeznaczony jest do spawania stali konstrukcyjnych niskowęglowych i stopowych, w osłonie CO2 lub mieszanek gazowych metodą GMAW(znana wcześniej jako metoda MIG/MAG). Migomat można również stosować do spawania bezgazowego przy użyciu drutu elektrodowego proszkowego. Migomat jest przystosowany do współpracy z jednofazową siecią 230V. Umożliwia spawanie w sposób ciągły. Zapewnia płynną regulację prędkości podawania drutu elektrodowego. Wyposażony jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego. Doskonała jakość łączenia (jednolita, gładka oraz twarda struktura spawu). Wysoka wydajność spawania z wykorzystaniem odpowiednich akcesorii. Mobilny półautomat spawalniczy wyposażony jest w elastyczny przewód z poręcznym palnikiem. Urządzenie posiada wentylator i wyłącznik cieplny, który chroni urządzenie przed przeciążeniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Bianco-Turquoise M-266 White/Dark Green - Marko
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-98 cm |
| M | 90-94 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Pończochy Wzorzyste Model Lana code 428 Nero - Gabriella
Grubość 20 Den.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |

