Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne (w tym 4% tuńczyka), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
S031-09 Tail Decoration Blade Red - Stateczniki Ogona Czerwone
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |
Podsłuch Budynku,Pojazdu,Osób... Ukryty w Kalkulatorze+VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160046 |
Sukienka Model T146/6 Bis Green - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
TETRA Pond Variety Sticks - Mieszanka trzech rodzajów pokarmu dla ryb w oczkach wodnych i stawach10L
Zawiera opatentowaną ActiveFormula zwiększającą odporność na choroby.
Pokarm długo utrzymuje się na powierzchni wody pozwalając na swobodne pobieranie go przez ryby. Pojemność: 10l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T137004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T137004 |
Koszulka nocna Halka Model Tifani Pink - Donna
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
Sweter Narzutka model 50005 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 73 cm | do 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
T-shirt damski TOP IX WARMline
Koszulka damska rękaw 1/4 czarna
WARMline
Dzianina dwuwarstwowa idealna na okres zimowy. Utrzymuje ciało w optymalnej temperaturze nawet w bardzo mroźne dni. Szybko schnie, efektywnie odprowadzając pot do zewnętrznych warstw odzieży.”Drapana-brushed” powierzchnia wewnętrzna sprawia, że bielizna, choć w pełni syntetyczna, jest delikatna i przyjemna dla skóry, w dotyku przypominając bawełnę.Struktura dzianiny zapewnia odpowiednią rozciągliwość. W połączeniu z technologią płaskich szwów zapewnia odpowiednią elastyczność, idealne dopasowanie do ciała oraz zapobiega otarciom skóry i nakładaniu się szwów z następnych warstw odzieży.
Skład surowcowy:
- 95% polyester,
- 5% elastane
Gramatura: 225g/m²
Właściwości :
- odprowadza wilgoć na zewnątrz
- szybko schnie
- ochrona termiczna/cieplna
- łatwa w użytkowaniu
- dzianina drapana od wewnątrz
- idealnie dopasowująca się
- rozciągliwa w dwóch kierunkach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
SZAL DAMSKI Z KORALIKAMI SZ-FA42008 ZIELONY - Inello
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model MOE101 White - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 104 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 100 cm | 92 cm |
| S | 86 cm | 106 cm | 96 cm | 90 cm |
| XL | 90 cm | 118 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model 254 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Chaba Legowisko Budka Standard 1A 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bokserki Model 2-pack Enjoy 35720-33X Mint/Red - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Mika - pełnowartościowy pokarm dla myszek i szczurów 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Keyboard MK-935 - 5 oktaw, ekran LCD, split, 6 banków pamięci
A nuż wkrótce zostaniesz słynnym muzykiem? Z pewnością osiągniesz wiele, mając organy tak profesjonalne, jak te.
Organy MK-935 spodobają się doświadczonym wirtuozom, jak również początkującym muzykom.
Idealny keyboard dla osoby ceniącej szerokie możliwości i kreatywny rozwój!
| Profesjonalny sprzętOrgany MK-935 spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wreszcie masz okazję naprawdę rozwinąć skrzydła i muzyczny talent. Wreszcie możesz dosłownie usłyszeć drzemiący w Tobie artyzm. Każdy utwór, jaki skomponujesz będzie brzmiał profesjonalnie, bo do dyspozycji masz aż 162 tonacje, 5 oktaw, 200 rytmów i aż 100 programów do nauki gry, a do tego mnóstwo funkcji i efektów i, oczywiście, własną głowę, w której – w co wierzymy – powstają niesamowite pomysły. |
| Graj jak z nutDzięki dołączonemu do zestawu stojakowi, możesz ćwiczyć grę z nut. Rozłóż wygodnie zeszyt z nutami i oddaj się muzycznej pasji! |
| Krystaliczny dźwiękWbudowany, wysokiej jakości system głośnikowy zapewni wysoką jakość odsłuchu – zero szumów, tylko czysta muzyka. |
| Ergonomia i wysoka jakośćOgrany są solidnie wykonane pod względem technicznym, jak i estetycznym. Pełnowymiarowe klawisze gwarantują ergonomiczną obsługę i komfort użytkowania. Klawisze mają miękki skok, dlatego nie przenoszą drgań na nadgarstki – nie odczujesz zmęczenia czy bólu dłoni i rąk nawet po kilkugodzinnej grze. |
| Wygodny stojakPolecamy również stojaki pod keyboardy – są kompatybilne z keyboardami z serii MK i innymi modelami |
| Zawartość zestawu: organy MK-935stojak do nutzasilacz sieciowyoryginalne opakowanie |
| Liczba tonacji (barw dźwięku): | 162 |
| Liczba oktaw: | 5 |
| Liczba rytmów: | 200 |
| Liczba rodzajów perkusji: | 8 |
| Programy i utwory nauki gry: | 100 |
| Przykładowe demo: | 2 |
| Efekty: | Fade-in, Fade-out, Metronome, Intro, Ending |
| Funkcje: | split, kontrola tempa, kontrola poziomu głośności, programowanie rytmu, odgrywanie akordów |
| Ilość banków pamięci: | 6 |
| Ilość głośników: | 2 |
| Obsługa pedału sustain: | tak |
| Klawisze: | pełnowymiarowe |
| Porty: | USB i Jack |
| Zasilanie: | z zasilacza sieciowego |
| Wyświetlacz: | duży, wyraźny ekran LCD |
| Wymiary: | 1000 mm (długość) x 405 mm (szerokość) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MK-935 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MK-935 |
TRIXIE Siatka do wyławiania ryb 12 x 10 cm
wymiary: 12 x 10cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8002 |
ZOLUX Klatka MINI RodyLounge dla gryzoni kol.fioletowy
poidło, karmnik, kołowrotek dwie pokrywki.
Wymiary:
33 cm x 21 cm x 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205837 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205837 |
Bluzka Model MOE290 Powder Pink - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 76 cm | 100 cm | 102 cm |
| M | 76 cm | 96 cm | 98 cm |
| S | 76 cm | 92 cm | 94 cm |
| XL | 76 cm | 104 cm | 106 cm |
| XXL | 76 cm | 108 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model ABK0104 Black - ABG
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |

