- Różnorodność sprawia, że jest bardzo chętnie jedzona.
- Wzbogacona w pełnowartościowe białko.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża 40%, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 7%,
popiół surowy 3%, wapń 0,5%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 g karmy, w zależności od rozmiaru zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461720 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461720 |
Sukienka freesia black S17B Czarny - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 88 cm | 88 cm | 37 cm |
| M | 81 cm | 84 cm | 84 cm | 35 cm |
| S | 80 cm | 80 cm | 80 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
Warsztat Samochodowy/Stacja Kontroli itd. (XL) dla Chłopców.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862276 |
Main Motor FT010-5 Silnik Główny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT010-5 |
Wiatrówka PCA / CROSMAN 2100 Classic, Na Śruty 4,5mm (BB i Diabolo).
(
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 02847821000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 02847821000 |
TRAPERY Z KOŻUSZKIEM B5364-1COF CNBB5364-1COF - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bezprzew. Interaktywna Telewizyjna Konsola do Gier (milion gier!!) + Akcesoria.
gier!!) + 2...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734400 |
Sukienka Model 166-2 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 80 cm |
| M | 84 cm | 76 cm |
| S | 80 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Komplet Model Lugo wiskoza Black - Kalimo
Styl:
- komfortowy, sportowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała zapewniający wysoki komfort noszenia
- dekolt oraz szorty zdobione miękką koronką w kwiatowym motywie
- całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 31 cm
- całkowita długość szortów po szwie bocznym: 19 cm
Materiał:
- wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
- miękka, elastyczna koronka
- odpowiednia miękkość oraz elastyczność
- lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
- wykończenie dekoltu oraz dołu szorów z miękkiej, elastycznej koronki
- wygodne rękawki
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Gabrielle 2 Mora M-243 Violet - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 73-85 cm | 93-101 cm |
| M | 86-92 cm | 68-80 cm | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 86-91 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-90 cm | 98-106 cm |
| XXL | 98-104 cm | 83-92 cm | 103-108 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 83-92 cm | 105-110 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 88-95 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
ADIDAS LOS ANGELES S74874 CNBS74874 Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Lornetka Berkut z Zoom 10-90x90!! + Mocowanie Statywowe + Metalowy Kompas itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |
AQUA EL Filtr kanistrowy UNIMAX 250,650l/h
| Nazwa produktu | 150 |
250 | 500 | 700 |
| Kod produktu | 103106 | 103107 | 103108 | 103109 |
| Wat (W) | 10 | 11 | 36 | 38 |
| Max przepływ (l/h) | 450 | 650 | 1500 | 1700 |
| Poj. akwarium (l) | 150 | 250 | 500 | 700 |
| Ilość x poj. koszyków filtracyjnych (l) | 3 x 1,3 | 4 x 1,3 | 4 x 3 | 5 x 3 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 25 / 22,5 / 35 | 25 / 22,5 / 41,5 | 34 / 31 / 46 | 34 / 34 / 54 |
| EAN | 5905546100892 | 5905546100908 | 5905546100915 | 5905546100922 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103107 |
Rocker short sukienka kolor czarny
Nietuzinkowa sukienka teraz także w wersji z krótkim rękawkiem.
- bezszwowy materiał, niezwykle przyjemny w dotyku
- na całej powierzchni sukienki kuszące oczka
- zalotny dekolt można zsunąć na ramiona
- bardzo miękki i elastyczny materiał (90% nylon, 10% elastan)
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL,S-L |
Kamera HD Ukryta w Czujce Dymu Nagrywaj. Obraz+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
Tetra DecoArt Plantastics Premium Asian Bamboo 24cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203761 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203761 |
Koszula Damska Model Talia Sky Blue - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M130 Ptaki Ecru - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 63.5 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 64.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK134 Ecru - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 88 cm | 112 cm | 124 cm |
| 40/42 | 90 cm | 120 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Botki Model C237 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1825 Violet - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |


_461720.jpg)